PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Jak się skutecznie rozwijać...

Sobota, 23 października 2010 r.
Autor: AKS

23 października w Nowym Targu odbędzie się otwarta impreza w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Szkolenia – to się opłaca!”, mająca na celu promowanie idei doskonalenia swoich umiejętności. W Galerii Nowotarskiej przy ul. Królowej Jadwigi 17, w godzinach od 12.00 do 15.00, wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z mini szkoleń przygotowanych przez specjalistów, poznać korzyści płynące z rozwijania umiejętności oraz wziąć udział w losowaniu nagrody.


Ćwiczenie czyni mistrza

Na odważnych czekać będzie mistrz Kung fu, który nauczy kilku technik walki. Smakoszom organizatorzy zapewniają kurs przygotowywania sushi. Będzie też coś dla melomanów – możliwość zagrania na profesjonalnej gitarze basowej. A wszystko to, by wypromować ideę szkoleń oraz przekonać odwiedzających, że inwestycja w wiedzę zawsze się opłaca. Przez kilka godzin imprezy specjaliści będą zachęcać uczestników do spróbowania swoich sił w różnych dziedzinach. Wszyscy, którzy podejmą się wyzwania zdobycia nowej umiejętności, na pewno poczują satysfakcję z pokonania trudności i nauczenia się konkretnych czynności.

- Chcemy poprzez te eventy pokazać, że można czerpać radość z uczenia się w każdym wieku – mówi Anna Świebocka – Nerkowska dyrektor Zespołu Rozwoju Zasobów Ludzkich Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. – Szkolenia to przecież niezliczone możliwości samorozwoju – dodaje.

Impreza w Nowym Targu jest trzecim z cyklu eventów, które odbywają się w całej Polsce.

Ogólnopolska kampania społeczna „Szkolenia – to się opłaca!”

Zaplanowana na sobotę impreza jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej „Szkolenia – to się opłaca!”, realizowanej na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Kampania jest największą, jak do tej pory, akcją tego typu w Polsce. Trwać będzie do końca czerwca 2011 r. Jej głównym celem jest zwrócenie uwagi przedsiębiorców na konieczność inwestowania w kadry oraz motywowanie ich do podejmowania konkretnych działań, zmierzających do podnoszenia kompetencji zawodowych pracowników. Aby ułatwić korzystanie ze szkoleń utworzony został specjalny portal www.inwestycjawkadry.pl, gdzie znajduje się bogata baza szkoleń i studiów podyplomowych, zarówno komercyjnych jak i dofinansowanych z funduszy unijnych. W ramach kampanii ogłoszono akcję „2010 rokiem inwestycji w kadry”. Honorowy patronat nad nią objął Pan Waldemar Pawlak, Wicepremier, Minister Gospodarki. Patronem merytorycznym jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”.

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Bransoletk​a "Moon"Bransoletk​a "Moon"Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm.
    45 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.