PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Jak się skutecznie rozwijać...

Sobota, 23 października 2010 r.
Autor: AKS

23 października w Nowym Targu odbędzie się otwarta impreza w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Szkolenia – to się opłaca!”, mająca na celu promowanie idei doskonalenia swoich umiejętności. W Galerii Nowotarskiej przy ul. Królowej Jadwigi 17, w godzinach od 12.00 do 15.00, wszyscy odwiedzający będą mogli skorzystać z mini szkoleń przygotowanych przez specjalistów, poznać korzyści płynące z rozwijania umiejętności oraz wziąć udział w losowaniu nagrody.


Ćwiczenie czyni mistrza

Na odważnych czekać będzie mistrz Kung fu, który nauczy kilku technik walki. Smakoszom organizatorzy zapewniają kurs przygotowywania sushi. Będzie też coś dla melomanów – możliwość zagrania na profesjonalnej gitarze basowej. A wszystko to, by wypromować ideę szkoleń oraz przekonać odwiedzających, że inwestycja w wiedzę zawsze się opłaca. Przez kilka godzin imprezy specjaliści będą zachęcać uczestników do spróbowania swoich sił w różnych dziedzinach. Wszyscy, którzy podejmą się wyzwania zdobycia nowej umiejętności, na pewno poczują satysfakcję z pokonania trudności i nauczenia się konkretnych czynności.

- Chcemy poprzez te eventy pokazać, że można czerpać radość z uczenia się w każdym wieku – mówi Anna Świebocka – Nerkowska dyrektor Zespołu Rozwoju Zasobów Ludzkich Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. – Szkolenia to przecież niezliczone możliwości samorozwoju – dodaje.

Impreza w Nowym Targu jest trzecim z cyklu eventów, które odbywają się w całej Polsce.

Ogólnopolska kampania społeczna „Szkolenia – to się opłaca!”

Zaplanowana na sobotę impreza jest częścią ogólnopolskiej kampanii społecznej „Szkolenia – to się opłaca!”, realizowanej na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Kampania jest największą, jak do tej pory, akcją tego typu w Polsce. Trwać będzie do końca czerwca 2011 r. Jej głównym celem jest zwrócenie uwagi przedsiębiorców na konieczność inwestowania w kadry oraz motywowanie ich do podejmowania konkretnych działań, zmierzających do podnoszenia kompetencji zawodowych pracowników. Aby ułatwić korzystanie ze szkoleń utworzony został specjalny portal www.inwestycjawkadry.pl, gdzie znajduje się bogata baza szkoleń i studiów podyplomowych, zarówno komercyjnych jak i dofinansowanych z funduszy unijnych. W ramach kampanii ogłoszono akcję „2010 rokiem inwestycji w kadry”. Honorowy patronat nad nią objął Pan Waldemar Pawlak, Wicepremier, Minister Gospodarki. Patronem merytorycznym jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych „Lewiatan”.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk na lodówkę IXMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł
  • Okładka na zeszyt IIIOkładka na zeszyt IIILudowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.