Nowy Targ
Zaproszenia
Wystawa grafiki Anny Mrożek
Sobota, 15 stycznia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza w sobotę 15 stycznia o godz. 16.00 do sali 28 MOK na otwarcie wystawy grafiki i rysunku Anny Mrożek pt. „Przez czarno – Biały świat”. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Kolorowe pastylki"
Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki / oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm 65 zł - „Skąpiec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł - Bransoletka "Czerwona"
Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 55 zł



