Nowy Targ
Zaproszenia
Wystawa grafiki Anny Mrożek
Sobota, 15 stycznia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza w sobotę 15 stycznia o godz. 16.00 do sali 28 MOK na otwarcie wystawy grafiki i rysunku Anny Mrożek pt. „Przez czarno – Biały świat”. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Sakiewka IV
Sakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 14 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor: Kremowy 40 zł - Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł - „Skąpiec”
Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...40 zł



