PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Japoński kurs kulturowo-językowy - Spotkanie informacyjne

Środa, 26 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

Japoński kurs kulturowo-językowy - Spotkanie informacyjneMiejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza mieszkańców na nowy kurs kulturowo-językowy, prowadzony od początku lutego. Zaproszenie skierowane jest zarówno do osób pragnących kontynuować naukę języka japońskiego (dotychczas prowadzoną w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego przez p. Yuko HIRANO, która pod koniec stycznia 2011 r. kończy swą działalność w Nowym Targu i wraca do Japonii) jak i do tych, którzy pragną ją dopiero rozpocząć od podstaw (zapisy chętnych prowadzone będą od dziś do 26. I. pod numerem telefonu 692-887-507).


Ponieważ nowa forma zajęć nie będzie subsydiowana przez Ambasadę Japonii w Polsce (jak dotychczas kurs p. HIRANO w Liceum nr 1 im. S. Goszczyńskiego), ani z funduszu lokalnego samorządu, w związku z tym udział w zajęciach będzie wymagał wniesienia niewielkiego czesnego - wysokość opłat będzie zależała od ostatecznej ilości chętnych, (np. przy 10 osobach wyniesie 7 zł). Niezorientowanych informujemy, że koszt indywidualnych lekcji z języka japońskiego w skali ogólnopolskiej wynosi minimum 70 zł/godz.

Uwarunkowania formalne:
- uczestnicy w wieku od 13 lat (górna granica nieokreślona – ale seniorzy także będą mile widziani)
- zajęcia w MOK-u 2 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne
- zapewniamy gratis potrzebne do zajęć materiały dydaktyczne (także możliwość skopiowania / przegrania innych pomocy językowych)
- dokładny harmonogram zajęć po ustaleniu z uczestnikami kursu
- poza zajęciami językowymi przewidziane są warszataty z historii kultury i sztuki japońskiej (tematyka do uzgodnienia, np. origami, kirigami, chirigami)
- spotkanie informacyjne odbędzie się 26 stycznia (środa) o godz. 18:00 w sali nr 44 na I pietrze

Ponadto:
- zniżki i upusty za przedłużenie nauki o kolejny semestr, za najlepsze indywidualne wyniki w danym semestrze, za wcześniejsze wniesienie pełnej opłaty semestralnej itd.
- w przypadku uzasadnionej nieobecności zwrot 50% wniesionej opłaty

Dalsze szczegółowe informcje pod numerem telefonu lektora (dr Krzysztofa STREBEYKO) 692-887-507

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH !

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
34-400 Nowy Targ, Al. Tysiąclecia 37,
tel: (018) 26-621-32

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    60 zł
  • Spinka góralska XSpinka góralska XMetalowa, mała spinka góralska w kolorze srebrnym z wizerunkiem jelonka w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł
  • Obraz olejny Folk IIObraz olejny Folk IIObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
    300 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.