PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Japoński kurs kulturowo-językowy - Spotkanie informacyjne

Środa, 26 stycznia 2011 r.
Autor: AKS

Japoński kurs kulturowo-językowy - Spotkanie informacyjneMiejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu zaprasza mieszkańców na nowy kurs kulturowo-językowy, prowadzony od początku lutego. Zaproszenie skierowane jest zarówno do osób pragnących kontynuować naukę języka japońskiego (dotychczas prowadzoną w I Liceum Ogólnokształcącym im. S. Goszczyńskiego przez p. Yuko HIRANO, która pod koniec stycznia 2011 r. kończy swą działalność w Nowym Targu i wraca do Japonii) jak i do tych, którzy pragną ją dopiero rozpocząć od podstaw (zapisy chętnych prowadzone będą od dziś do 26. I. pod numerem telefonu 692-887-507).


Ponieważ nowa forma zajęć nie będzie subsydiowana przez Ambasadę Japonii w Polsce (jak dotychczas kurs p. HIRANO w Liceum nr 1 im. S. Goszczyńskiego), ani z funduszu lokalnego samorządu, w związku z tym udział w zajęciach będzie wymagał wniesienia niewielkiego czesnego - wysokość opłat będzie zależała od ostatecznej ilości chętnych, (np. przy 10 osobach wyniesie 7 zł). Niezorientowanych informujemy, że koszt indywidualnych lekcji z języka japońskiego w skali ogólnopolskiej wynosi minimum 70 zł/godz.

Uwarunkowania formalne:
- uczestnicy w wieku od 13 lat (górna granica nieokreślona – ale seniorzy także będą mile widziani)
- zajęcia w MOK-u 2 razy w tygodniu po 2 godz. lekcyjne
- zapewniamy gratis potrzebne do zajęć materiały dydaktyczne (także możliwość skopiowania / przegrania innych pomocy językowych)
- dokładny harmonogram zajęć po ustaleniu z uczestnikami kursu
- poza zajęciami językowymi przewidziane są warszataty z historii kultury i sztuki japońskiej (tematyka do uzgodnienia, np. origami, kirigami, chirigami)
- spotkanie informacyjne odbędzie się 26 stycznia (środa) o godz. 18:00 w sali nr 44 na I pietrze

Ponadto:
- zniżki i upusty za przedłużenie nauki o kolejny semestr, za najlepsze indywidualne wyniki w danym semestrze, za wcześniejsze wniesienie pełnej opłaty semestralnej itd.
- w przypadku uzasadnionej nieobecności zwrot 50% wniesionej opłaty

Dalsze szczegółowe informcje pod numerem telefonu lektora (dr Krzysztofa STREBEYKO) 692-887-507

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH !

Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
34-400 Nowy Targ, Al. Tysiąclecia 37,
tel: (018) 26-621-32

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa IVTorebka filcowa IVTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamyka na zatrzaski. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Szerokość ok. 33 cm Wysokość ok. 31...
    130 zł
  • Falkon szklany IFalkon szklany IFalkon szklany w postaci sześcianu z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, szerokość 10 cm.
    120 zł
  • Portfel IIPortfel IIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.