Nowy Targ
Zaproszenia
Klimakterium… i już
Czwartek, 17 lutego 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
17 marca o godz. 17.00 w sali widowiskowej MOK Nowy Targ odbędzie się spektakl "Klimakterium… i już".
bilet: 60 zł
Rezerwacja: 18 266 32 41; sekretariat@mok.nowytarg.pl
http://www.klimakterium.art.pl/
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa VII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z dopinaną na zatrzask wkładką z podszewki zamykaną na zamek błyskawiczny...160 zł - Grafika Folk w ramce X
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Bransoletka "Czerwona"
Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 55 zł



