Nowy Targ
Zaproszenia
Klimakterium… i już
Czwartek, 17 lutego 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
17 marca o godz. 17.00 w sali widowiskowej MOK Nowy Targ odbędzie się spektakl "Klimakterium… i już".
bilet: 60 zł
Rezerwacja: 18 266 32 41; sekretariat@mok.nowytarg.pl
http://www.klimakterium.art.pl/
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Naszyjnik "Kulki"
Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm 85 zł - Aniołek duży IV
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



