Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert Golgoty Młodych
Sobota, 26 lutego 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowy Targ, Dobry Club i Spółdzielczy Dom Kultury zapraszają na koncert Golgoty Młodych w wykonaniu Cudzich Music i Orkiestry Kameralnej Państwowej Szkoły Muzycznej pod dyrekcją Marty Łapczyńskiej.
Koncert odbędzie się w sobotę 26 lutego o godzinie 18.00 w Spółdzielczym Domu Kultury, ul. Kopernika 12.
Występ jest realizowany w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii. Honorowy patronat nad koncertem objął Marek Fryźlewicz - Burmistrz Miasta. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek średni II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł - Magnes Folk na lodówkę II
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł



