Nowy Targ
Zaproszenia
Elżbieta Nałęcz - Kęszycka "Dumki i zadumki"
Piątek, 29 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Wernisaż wystawy Elżbiety Nałęcz - Kęszyckiej "Dumki i zadumki" odbędzie się 29. kwietnia o godz. 17.00 w Galerii Sztuki "Jatki" BWA w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 Zagra Marek Brynkus - gitara klasyczna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Turkoza"
Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...175 zł - Grafika Folk w ramce XIII
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Obraz olejny Folk I
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...350 zł



