Nowy Targ
Zaproszenia
Elżbieta Nałęcz - Kęszycka "Dumki i zadumki"
Piątek, 29 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Wernisaż wystawy Elżbiety Nałęcz - Kęszyckiej "Dumki i zadumki" odbędzie się 29. kwietnia o godz. 17.00 w Galerii Sztuki "Jatki" BWA w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 Zagra Marek Brynkus - gitara klasyczna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Porzeczki"
Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...65 zł - Aniołek mały III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 7 cm. Ozdoba np. choinkowa. 10 zł - Ludowe etui na tablet IV
Ludowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł



