Nowy Targ
Zaproszenia
Elżbieta Nałęcz - Kęszycka "Dumki i zadumki"
Piątek, 29 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Wernisaż wystawy Elżbiety Nałęcz - Kęszyckiej "Dumki i zadumki" odbędzie się 29. kwietnia o godz. 17.00 w Galerii Sztuki "Jatki" BWA w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 Zagra Marek Brynkus - gitara klasyczna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek duży I
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Wisiorek "Sopel"
Wisiorek z kwarcem pokrytym tytanem. Obw. 60 cm. Dł. zawieszki 3,5 cm. 60 zł - Korale folkowe I
Korale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm. 70 zł



