Nowy Targ
Zaproszenia
Elżbieta Nałęcz - Kęszycka "Dumki i zadumki"
Piątek, 29 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Wernisaż wystawy Elżbiety Nałęcz - Kęszyckiej "Dumki i zadumki" odbędzie się 29. kwietnia o godz. 17.00 w Galerii Sztuki "Jatki" BWA w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 Zagra Marek Brynkus - gitara klasyczna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce II
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Muzycko piknie gros... - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...40 zł - Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł



