Nowy Targ
Zaproszenia
Elżbieta Nałęcz - Kęszycka "Dumki i zadumki"
Piątek, 29 kwietnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Wernisaż wystawy Elżbiety Nałęcz - Kęszyckiej "Dumki i zadumki" odbędzie się 29. kwietnia o godz. 17.00 w Galerii Sztuki "Jatki" BWA w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 Zagra Marek Brynkus - gitara klasyczna.
Zobacz w naszym sklepie:
- Zbójnickie czako
Zbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...950 zł - Torebka filcowa VI
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Aniołek duży I
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



