PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

LARP w ramach II Nowotarskiego Dnia Fantastyki

Sobota, 21 maja 2011 r.
Autor: MOK Nowy Targ

LARP w ramach II Nowotarskiego Dnia FantastykiNowotarski Klub Miłośników Fantastyki zaprasza i donosi: Panie i Panowie! Na tegorocznym Dniu Fantastyki nie mogło zabraknąć LARPa, na którego w tamtym roku zgłosiło się mnóstwo osób.


Chcemy, byście się bawili jeszcze lepiej niż ostatnio, dlatego zamieszczamy informację wcześniej, byście się mogli odpowiednio przygotować. W tym roku wymagany będzie strój. Tak, bez odpowiedniego stroju nie można będzie brać udziału. nie martwcie się jednak, przygotowanie odpowiedniego to nie jest wielki problem.
W tym roku cofamy się wstecz do dziewiętnastowiecznej Anglii. Epoka wiktoriańska. Tak prezentuje się moda z tamtych czasów.
Niestety, w tym roku mamy również ograniczoną liczbę miejsc, a co za tym idzie, potrzebna jest wcześniejsza REJESTRACJA!

Zgłoszenia należy kierować do tego pana:
email: krzysztof.niziolek@gmail.com - w temacie należy wpisać "larp NDF2011 - rejestracja".
Ponadto należy jako załącznik wysłać swoje kolorowe zdjęcie jak do legitymacji ze stylizacją na epokę - nakrycie głowy, szal, halsztuk, coś w ten deseń. Format jpg. Wielkość pliku do 10 MB. Min. rozmiar A5.

Aha, Teatr Słowackiego posiada wypożyczalnię kostiumów, w cenie 10-30 PLN za dobę. Możliwość wypożyczania - od 16 maja.
Życzymy udanej zabawy przy kreowaniu strojów, powodzenia no i widzimy się na LARPie!

PS
Pojawi się również drugi LARP - mniejszy, ale wcale nie gorszy, podczas którego zostanie wybranych 5 osób, które zdaniem prowadzących wybiły się ponad resztę w odgrywaniu swojej postaci i dla takich osób będą zapewnione stroje i udział w większym LARPie pod koniec dnia.

Zapraszamy!
Więcej informacji na stronie http://www.fantastyka.nowytarg.pl/

Zobacz w naszym sklepie:
  • Magnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk na lodówkę VIIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • „Portki”„Portki”Płyta DVD zawiera spektakl „Portki” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 47 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Ludowe etui na telefon IILudowe etui na telefon IILudowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm
    25 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.