Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert "Jesteśmy razem"
Wtorek, 31 maja 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Burmistrz Miasta Nowy Targ, dyrektorzy nowotarskich przedszkoli publicznych i prywatnych oraz Miejski Ośrodek Kultury zapraszają na koncert pt. "Jesteśmy razem" organizowany po raz dziewiąty w ramach cyklu "Dzieci dzieciom".
Koncert odbędzie się we wtorek 31 maja o godz. 15.00 w sali widowiskowej MOK.
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek duży IV
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Ludowe etui na tablet III
Ludowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Baciarujciez chłopcy - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...40 zł



