Nowy Targ
Zaproszenia
Hokejowy mecz oldboyów
Sobota, 12 listopada 2011 r.
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Autor: Piotr Rayski-Pawlik
Klub Oldboys Podhale i Burmistrz Miasta Marek Fryźlewicz zapraszają 12 listopada o godz. 17.00 na towarzyski mecz pomiędzy naszymi oldboyami, a drużyną Oldboys Remax Calgary z Kanady.
- To jest grupa oldboyów z Kanady w przedziale wiekowym od 30 do 53 lat – mówi o przeciwnikach podhalańskich oldboyów Marek Batkiewicz, Wiceprezes klubu Olboys Podhale Nowy Targ ds. organizacyjnych. - Organizują sobie oni co roku takie tournee po Europie. W tym roku przyjechali do Polski, grali już w Łodzi i rozegrają jeszcze spotkania w Oświęcimiu, Krakowie i 12 listopada w Nowym Targu - dodaje Wiceprezes zapraszając na sobotnie spotkanie wszystkich sympatyków hokeja.
Patronat honorowy nad meczem objął Burmistrz Marek Fryźlewicz.
Zobacz w naszym sklepie:
- Zbójnickie czako
Zbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...950 zł - Aniołek duży III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Spinka góralska XX
Metalowa mała spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 3 cm, długość (z przekolacem) 7 cm. 220 zł



