PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Finał Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 2011

Poniedziałek, 5 grudnia 2011 r.
Autor: AKS

Finał Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 2011Finał Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 2011 odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia. Będzie się działo...


Już w godz.10.00 - 14.00 będzie działać na terenie miasta gra miejska dla grup z gimnazjów i szkół średnich. Wybrane organizacje pozarządowe rozlokowane na trasie w centrum Nowego Targu będą pokazywać swoją działalność i zachęcać do wolontariatu.

Następnie przenosimy się do Miejskiego Ośrodka Kultury. W godz. 16.00 - 19.30 w holu będzie można odwiedzić stoiska organizacji pozarządowych. Z kolei o 17.00 otworzymy wystawę "Wolontariat - a jednak się kręci 2011" gdzie przedstawimy działalonść wybranych organizacji w "fotograficznym skrócie".

Później o 17.30 na sali widowiskowej MOK jeden z głównych punktów programu, czyli rozstrzygnięcia: plebiscytu "Aktywny 2011" na wolontariusza roku w Mieście Nowy Targ i Powiecie nowotarskim; konkursu "Nowotarski Dobroczyńca 2011" na firmę, przedsiębiorcę roku wspierającą organizacje pozarządowe; oraz konkursu dla młodzieży "TAK, wolontariat!" na plakat promujący wolontariat.

A od 18.30 tych najmłodszych, ale nie tylko. zapraszamy na Mikołajkowe spotkanie z bajką "Kozucha Kłamczucha" w reż. Juliusza Chrząstowskiego. Bajka rozbawi i nauczy, a przy okazji będzie można zakupić paczki, które przekażemy dzieciom z ubogich rodzin. Na scenie zobaczymy osoby znane z Miasta oraz grupa teatralna dorosłych z MOK.

Na koniec wszystkich wolontariuszy, przedstawicieli organizacji i przybyłych gości zapraszamy na Afterparty do Pubu Plama, ul. Kościelna 7 w Nowym Targu. Ciekawy program artystyczny gwarantowany!

Zapraszamy!

Szczegółowy program:
10.00 - 14.00
Gra miejska dla gimnazjów i szkół średnich
16.00 - 19.30
Stoiska organizacji w holu
17.00
Otwarcie wystawy "Wolontariat - jednak się kręci 2011"
17.30
Rozstrzygnięcia:
plebiscytu "Aktywny 2011"
konkursu "Nowotarski Dobroczyńca 2011"
oraz konkursu "TAK, wolonotatiat!"
18.30
Mikołajkowe spotkanie z bajką "Kozucha Kłamczucha" w reż. Juliusza Chrząstowskiego(możliwość zakupu paczki dla dzieci z ubogich rodzin)
20.00 Afterparty dla wolontariuszy (Pub Plama, ul. Kościelna 7)

Organizator:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Współpraca:
Urząd Miasta Nowego Targu
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Patronat honorowy:
Centrum wolontariatu w Krakowie
Patronat medialny:
Dziennik Polski
Tygodnik Podhalański
portal Podhale24.pl
Nowotraska Telewizja Kablowe
portal Goral.info.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł
  • Sakiewka VSakiewka VSakiewka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na rzep. Szerokość ok. 9 cm Wysokość ok. 13 cm Długość ze sznurkiem ok. 49 cm Materiał: Filc Kolor: Popielaty
    35 zł
  • Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek "Ogródek 6"Wisiorek z tkaniny, koralików metalowych. Obwód 52 cm. Wlk. Wisiorka 10/8 cm
    35 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.