PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Finał Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 2011

Poniedziałek, 5 grudnia 2011 r.
Autor: AKS

Finał Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 2011Finał Nowotarskiego Dnia Wolontariusza 2011 odbędzie się w poniedziałek 5 grudnia. Będzie się działo...


Już w godz.10.00 - 14.00 będzie działać na terenie miasta gra miejska dla grup z gimnazjów i szkół średnich. Wybrane organizacje pozarządowe rozlokowane na trasie w centrum Nowego Targu będą pokazywać swoją działalność i zachęcać do wolontariatu.

Następnie przenosimy się do Miejskiego Ośrodka Kultury. W godz. 16.00 - 19.30 w holu będzie można odwiedzić stoiska organizacji pozarządowych. Z kolei o 17.00 otworzymy wystawę "Wolontariat - a jednak się kręci 2011" gdzie przedstawimy działalonść wybranych organizacji w "fotograficznym skrócie".

Później o 17.30 na sali widowiskowej MOK jeden z głównych punktów programu, czyli rozstrzygnięcia: plebiscytu "Aktywny 2011" na wolontariusza roku w Mieście Nowy Targ i Powiecie nowotarskim; konkursu "Nowotarski Dobroczyńca 2011" na firmę, przedsiębiorcę roku wspierającą organizacje pozarządowe; oraz konkursu dla młodzieży "TAK, wolontariat!" na plakat promujący wolontariat.

A od 18.30 tych najmłodszych, ale nie tylko. zapraszamy na Mikołajkowe spotkanie z bajką "Kozucha Kłamczucha" w reż. Juliusza Chrząstowskiego. Bajka rozbawi i nauczy, a przy okazji będzie można zakupić paczki, które przekażemy dzieciom z ubogich rodzin. Na scenie zobaczymy osoby znane z Miasta oraz grupa teatralna dorosłych z MOK.

Na koniec wszystkich wolontariuszy, przedstawicieli organizacji i przybyłych gości zapraszamy na Afterparty do Pubu Plama, ul. Kościelna 7 w Nowym Targu. Ciekawy program artystyczny gwarantowany!

Zapraszamy!

Szczegółowy program:
10.00 - 14.00
Gra miejska dla gimnazjów i szkół średnich
16.00 - 19.30
Stoiska organizacji w holu
17.00
Otwarcie wystawy "Wolontariat - jednak się kręci 2011"
17.30
Rozstrzygnięcia:
plebiscytu "Aktywny 2011"
konkursu "Nowotarski Dobroczyńca 2011"
oraz konkursu "TAK, wolonotatiat!"
18.30
Mikołajkowe spotkanie z bajką "Kozucha Kłamczucha" w reż. Juliusza Chrząstowskiego(możliwość zakupu paczki dla dzieci z ubogich rodzin)
20.00 Afterparty dla wolontariuszy (Pub Plama, ul. Kościelna 7)

Organizator:
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Współpraca:
Urząd Miasta Nowego Targu
Starostwo Powiatowe w Nowym Targu
Patronat honorowy:
Centrum wolontariatu w Krakowie
Patronat medialny:
Dziennik Polski
Tygodnik Podhalański
portal Podhale24.pl
Nowotraska Telewizja Kablowe
portal Goral.info.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł
  • Korale folkowe IIIKorale folkowe IIIKorale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm.
    70 zł
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.