Nowy Targ
Zaproszenia
Świąteczny decoupage
Piątek, 16 grudnia 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
16 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu odbędzie sie kolejne spotkanie z decoupagem.
Co wykonamy?:
GODZ. 16.00 BOMBKA RÓŻANA EMOCJA - BOMBA NA PLEKSIE Z WYKORZYSTANIEM SERWETKI RYŻOWEJ, CRACLE PĘKAJĄCYCH DWUSKŁADNIKOWYCH NA SZKŁO ORAZ PIĘKNEJ DEKORACJI. CENA 50ZŁ - 1,5 GODZ
GODZ. 17.30 TALERZYK ZIMOWY NA OPŁATKI - NOWOŚĆ TALERZ POKRYTY CRACLE DWUSKŁADNIKOWYM DO SZKŁA, PAPIEREM RYŻOWYM, APLIKACJĘ ZIMOWĄ WYKONAMY Z PASTY OPLA, PAST ŚNIEŻNYCH. JEŻELI KTOŚ NIE CHCE TALERZYKA MOŻNA APLIKACJĘ WYKONAĆ NA BOMBCE. CENA 65ZŁ - 2,5 GODZ
Zapisy:
MOK Nowy Targ
sekretariat@mok.nowytarg.pl
18 266 32 41
Zobacz w naszym sklepie:
- 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł - Ludowe etui na telefon II
Ludowe etui z szarego filcu, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. telefonu komórkowego. Wymiary: szerokość 9 cm, długość 14,5 cm 25 zł - Wisiorek "Ogródek 1"
Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm. 30 zł



