Nowy Targ
Zaproszenia
MOK session – koncert zespołów MOK
Niedziela, 19 lutego 2012 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
19 lutego o godz. 15.00 w sali widowiskowej MOK odbędzie się „MOK Session”, czyli koncert zespołów działających w MOK: WAN, Aleksandra Ferenz z zespołem, Iza Guroś z zespołem, Szymon Filas z zespołem, The Struggle, KNT, Insomnia, Abacus. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł - Naszyjnik "Krzyżyk i korale"
Naszyjnik "Krzyżyk i korale" Obwód - 44 cm. Inspirowany starą biżuterią góralską - Koral, Metal, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...95 zł - Spinka góralska XIX
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z srebrną małą szarotką. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł



