Nowy Targ
Zaproszenia
MOK session – koncert zespołów MOK
Niedziela, 19 lutego 2012 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
19 lutego o godz. 15.00 w sali widowiskowej MOK odbędzie się „MOK Session”, czyli koncert zespołów działających w MOK: WAN, Aleksandra Ferenz z zespołem, Iza Guroś z zespołem, Szymon Filas z zespołem, The Struggle, KNT, Insomnia, Abacus. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Torebka filcowa XIV
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł - „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł



