Nowy Targ
Zaproszenia
MOK session – koncert zespołów MOK
Niedziela, 19 lutego 2012 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
19 lutego o godz. 15.00 w sali widowiskowej MOK odbędzie się „MOK Session”, czyli koncert zespołów działających w MOK: WAN, Aleksandra Ferenz z zespołem, Iza Guroś z zespołem, Szymon Filas z zespołem, The Struggle, KNT, Insomnia, Abacus. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Okładka na zeszyt IV
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm. 30 zł - 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł - Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł



