Nowy Targ
Zaproszenia
MOK session – koncert zespołów MOK
Niedziela, 19 lutego 2012 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
19 lutego o godz. 15.00 w sali widowiskowej MOK odbędzie się „MOK Session”, czyli koncert zespołów działających w MOK: WAN, Aleksandra Ferenz z zespołem, Iza Guroś z zespołem, Szymon Filas z zespołem, The Struggle, KNT, Insomnia, Abacus. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek średni III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł - Obraz olejny Folk II
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...300 zł - Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł



