PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Bajkowe Melodie

Wtorek, 12 czerwca 2012 r.
Autor: AKS

Bajkowe Melodie12 czerwca o godz. 9.00 i 11.00 odbędzie się koncert muzyczny dla dzieci w wieku 5-10 lat „Bajkowe Melodie”. Usłyszymy popularne utwory dla dzieci w aranżacji na orkiestrę symfoniczną (Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej), zespół jazzowy oraz solistów pod dyrekcją Sebastiana Perłowskiego. Koncert na sali widowiskowej MOK. Wstęp wolny.


Organizatorzy proponują zgłaszanie 4 klas z poszczególnych szkół i przedszkoli. W razie pozostania wolnych miejsc umożliwimy udział większej ilości klas z zainteresowanych miejsc.

Zapisy:
Sekretariat Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37
tel. 18 266 21 32, e-mail: sekretariat@mok.nowytarg.pl

Więcej o projekcie “Bajkowe Melodie”.
Tournée pt. „Bajkowe Melodie” to muzyczna platforma edukacyjna skierowana do najmłodszego pokolenia. Projekt został zainaugurowany w 2010 r. koncertem symfonicznym zorganizowanym z okazji Dnia Dziecka w Kinoteatrze Uciecha, a już w 2011 r. symfoniczne aranżacje największych, bajkowych przebojów usłyszało sześć tysięcy dzieci. Również w tym roku dzięki Fundacji Bielecki Art najmłodsi odbiorcy z siedmiu miast Polski będą mogli wziąć udział w bezpłatnych koncertach orkiestrowych połączonych z muzyczną edukacją i integracją.
Trasa koncertowa „Bajkowych Melodii” po raz kolejny umożliwia dzieciom zetknięcie się z najwyższą formą muzyki prezentowaną w przystępny sposób – klasyczne brzmienie aranżacji symfonicznych zostanie połączone z rozpoznawalnymi melodiami i piosenkami bajkowych przebojów.
Program wydarzenia został przygotowany z myślą o najmłodszych, by poprzez zabawę uczyć, rozwijać i pogłębiać ich wrażliwość. Najpopularniejsze melodie pochodzące z bajek takich jak Pocahontas, Mała Syrenka, Smerfy, Gumisie, Pszczółka Maja, zaśpiewają młodzi, zdolni soliści: Agnieszka Koziarowska oraz Mateusz Ziółko. Wokalistom towarzyszyć będzie Orkiestra Akademii Beethovenowskiej oraz zespół jazzowy pod batutą Sebastiana Perłowskiego.
Projekt kładzie duży nacisk na interakcję i współuczestnictwo. W trakcie koncertu dzieci będą mogły zaśpiewać z profesjonalistami. Ucząc się od najlepszych, poszerzą swoją percepcje świata o nowe doświadczenie, które stwarza możliwość rozwój muzycznych talentów już u najmłodszych.

Trasa koncertowa „Bajkowych Melodii”:
•27.05.2012 r., godz. 09.00 – Rynek Miasta Andrychów
Organizator: Fundacja Bielecki Art
Współorganizator: Dom Kultury i Wypoczynku w Andrychowie
•05.06.2012r., godz. 09.00 - Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
Organizator: Fundacja Bielecki Art
Współorganizator: Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie
•06.06.2012 r., godz. 09.00 - Centrum Kultury Zamek w Przemyślu
Organizator: Fundacja Bielecki Art
Współorganizator: Centrum Kultury Zamek w Przemyślu
•12.06.2012 r., godz. 09.00 – Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
Organizator: Fundacja Bielecki Art
Współorganizator: Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu
•13.06.2012 r., godz. 09.00 – Centrum Kultury Mościce w Tarnowie
Organizator: Fundacja Bielecki Art
Współorganizator: Centrum Kultury Mościce w Tarnowie
•18.06.2012 r., godz. 09.00 – Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu
Organizator: Fundacja Bielecki Art
Współorganizator: Urząd Miasta i Gminy Myślenice
•19.06.2012 r., godz. 09.00 - Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu
Organizator: Fundacja Bielecki Art
Współorganizator: Centrum Kultury Sokół w Nowym Sączu

Zobacz w naszym sklepie:
  • „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”„Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...
    45 zł
  • Spinka góralska IISpinka góralska IIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym z szarotką w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł
  • Spinka góralska IXSpinka góralska IXMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    290 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.