Nowy Targ
Zaproszenia
Maria Antonina Gut "Na szkle malowane..."
Czwartek, 16 sierpnia 2012 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
16 sierpnia o godz. 18.00 w klubie "Plama" przy ul. Kościelnej 7 w Nowym Targu odbędzie się wernisaż wystawy Marii Antoniny Gut "Na szkle malowane...".
Podczas spotkania zagrają zdobywcy Grand Prix XIV Festiwalu Folkowego Polskiego Radia Agata Siemaszko i Kuba Bobas Wilk.
Zobacz w naszym sklepie:
- Saszetka I
Saszetka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z brązowej podszewki. Szerokość ok. 22 cm. Wysokość ok. 18 cm Materiał: Filc...50 zł - Bransoletka "Mix 2"
Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 60 zł - Bańka choinkowa I
Bańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm. 16 zł



