PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Studio Animacji Poklatkowej „Barrrany” zaprasza!

Sobota, 15 września 2012 r.
Autor: AKS

Studio Animacji Poklatkowej „Barrrany” zaprasza!Studio Animacji Poklatkowej „Barrrany” zaprasza na stałe zajęcia oraz pokaz prac z warsztatów wakacyjnych.


Pokaz animacji: 15 września (sobota) godz. 15.00, sala widowiskowa MOK
Stałe zajęcia: od października soboty, godz. 10.00 – 13.00, MOK Nowy Targ
Wiek: 7+ lat
Prowadzący: Marta i Cezary Skroccy
Koszt: 60zł/miesiąc
Zapisy: Sekretariat Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37
Tel. 18 266 21 32, email: sekretariat@mok.nowytarg.pl
UWAGA: ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń
 
Zapraszamy do nowo powstałego, choć już z dużą tradycją Studia Animacji Poklatkowej „Barrrany”. Nowe a z tradycją? Tak, bowiem „Barrrany” oparte będą na stałych, cotygodniowych zajęciach, a wcześniej przeprowadzaliśmy intensywne, jednorazowe warsztaty. Uczestnicy dotychczasowych zajęć mają na swoim koncie ciekawe doświadczenia, ale również sukcesy na konkursach filmowych! Pokaz z ostatnich wakacyjnych warsztatów już 15 września (sobota) o 15.00 w sali widowiskowej MOK. Będzie doskonało okazja zobaczyć co to jest „animacja poklatkowa” i zdecydować się na zapisanie na stałe zajęci. Bowiem teraz program będzie szerzej rozbudowany i pozwalający na ciągły rozwój umiejętności uczestników. Instruktorzy „Barrranów” to Marta i Cezary Skroccy, doświadczeni animatorzy z „Hurra! Studio”.
 
Marta Skrocka: reżyser filmów animowanych, projektant  graficzny, społecznik.  Od 2005 roku prowadzi warsztaty animacji poklatkowej, m.in. w Krakowie, Nowym Targu, Zakopanem i Rabce, a także na festiwalach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Absolwentka Wydziału  Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, za film dyplomowy Wiek kamienia (2007) uhonorowana została nagrodą Specjalnego Złotego Jabberwocky na XV Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda & Anima w Krakowie w  2008 roku.

Cezary Skrocki: aktor, animator lalkowy, ngowiec. Absolwent Wydziału Lalkarskiego Akademii Teatralnej w Warszawie Oddział w Białymstoku. Aktor Teatru Lalek w Rabce, organizator Festiwalu Animacji Teatralnej i Filmowej w Rabce. Od 2005 r. członek zarządu Stowarzyszenia Lokomotywa.
 
Jak zapewniają instruktorzy: Będziemy robić filmy na spokojnie, czyli dokładniej i każdy w swoim tempie, a przede wszystkim uczestnicy będą też uczyli się montażu filmów. W większym stopniu skupimy się również na kreacji dźwięku. Zrobimy przekrój przez różne techniki z ilustrowanymi wykładami, tak, żeby każdy mógł znaleźć odpowiadający mu język formy filmowej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Słownik biograficzny "Podhalanie" tom ISłownik biograficzny "Podhalanie" tom ILudzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...
    70 zł
  • Ludowe etui na tablet IIILudowe etui na tablet IIILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł
  • Flakon szklany IVFlakon szklany IVOkrągły falkon szklany z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 13,5 cm, średnica 18 cm (średnica podstawy 13,5 cm)
    130 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.