PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

Studio Animacji Poklatkowej „Barrrany” zaprasza!

Sobota, 15 września 2012 r.
Autor: AKS

Studio Animacji Poklatkowej „Barrrany” zaprasza!Studio Animacji Poklatkowej „Barrrany” zaprasza na stałe zajęcia oraz pokaz prac z warsztatów wakacyjnych.


Pokaz animacji: 15 września (sobota) godz. 15.00, sala widowiskowa MOK
Stałe zajęcia: od października soboty, godz. 10.00 – 13.00, MOK Nowy Targ
Wiek: 7+ lat
Prowadzący: Marta i Cezary Skroccy
Koszt: 60zł/miesiąc
Zapisy: Sekretariat Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu, Al. Tysiąclecia 37
Tel. 18 266 21 32, email: sekretariat@mok.nowytarg.pl
UWAGA: ilość miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń
 
Zapraszamy do nowo powstałego, choć już z dużą tradycją Studia Animacji Poklatkowej „Barrrany”. Nowe a z tradycją? Tak, bowiem „Barrrany” oparte będą na stałych, cotygodniowych zajęciach, a wcześniej przeprowadzaliśmy intensywne, jednorazowe warsztaty. Uczestnicy dotychczasowych zajęć mają na swoim koncie ciekawe doświadczenia, ale również sukcesy na konkursach filmowych! Pokaz z ostatnich wakacyjnych warsztatów już 15 września (sobota) o 15.00 w sali widowiskowej MOK. Będzie doskonało okazja zobaczyć co to jest „animacja poklatkowa” i zdecydować się na zapisanie na stałe zajęci. Bowiem teraz program będzie szerzej rozbudowany i pozwalający na ciągły rozwój umiejętności uczestników. Instruktorzy „Barrranów” to Marta i Cezary Skroccy, doświadczeni animatorzy z „Hurra! Studio”.
 
Marta Skrocka: reżyser filmów animowanych, projektant  graficzny, społecznik.  Od 2005 roku prowadzi warsztaty animacji poklatkowej, m.in. w Krakowie, Nowym Targu, Zakopanem i Rabce, a także na festiwalach w Polsce, Czechach i na Słowacji. Absolwentka Wydziału  Grafiki Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie, za film dyplomowy Wiek kamienia (2007) uhonorowana została nagrodą Specjalnego Złotego Jabberwocky na XV Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Etiuda & Anima w Krakowie w  2008 roku.

Cezary Skrocki: aktor, animator lalkowy, ngowiec. Absolwent Wydziału Lalkarskiego Akademii Teatralnej w Warszawie Oddział w Białymstoku. Aktor Teatru Lalek w Rabce, organizator Festiwalu Animacji Teatralnej i Filmowej w Rabce. Od 2005 r. członek zarządu Stowarzyszenia Lokomotywa.
 
Jak zapewniają instruktorzy: Będziemy robić filmy na spokojnie, czyli dokładniej i każdy w swoim tempie, a przede wszystkim uczestnicy będą też uczyli się montażu filmów. W większym stopniu skupimy się również na kreacji dźwięku. Zrobimy przekrój przez różne techniki z ilustrowanymi wykładami, tak, żeby każdy mógł znaleźć odpowiadający mu język formy filmowej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik "Agatka"Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki  i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane.
    75 zł
  • Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletk​a "Z pirytem"Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm.
    50 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.