Nowy Targ
Zaproszenia
Władysław Rząb – malarstwo, grafika, rzeźba
Czwartek, 4 lipca 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Czesława Pajerskiego oraz Muzeum Miasta Zgierza serdecznie zapraszają na otwarcie wystawy pt. „Władysław Rząb – malarstwo, grafika, rzeźba” 4 lipca o godz. 17.00 do Muzeum Podhalańskiego w Nowym Targu, Rynek 1 - Ratusz. Wstęp wolny.
Wystawa czynna: lipiec-sierpień 2013.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Ogródek 1"
Z sukna i cekin. Wykonany ręcznie. Wymiary zawieszki 5,5/ 3,5 cm. Obwód 70 cm. 30 zł - Bransoletka "Z pirytem"
Bransoletka z fasetowanym pirytem, z perełkami rzecznymi, oraz z oliwek hematytowych. Obw. 20,5 cm. 50 zł - Torebka filcowa XVI
Torebka filcowa z ludowym motywem. Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki. Szerokość ok. 25 cm Wysokość ok. 30 cm Wysokość z rączkami ok. 94 cm Materiał: Filc...70 zł



