Nowy Targ
Zaproszenia
Czujnym okiem - Wernisaż Elżbiety Kuśnierz
Sobota, 20 lipca 2013 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
20 lipca o godz. 18.00 w nowotarskiej "Plamie" odbędzie się wernisaż wystawy Elżbiety Kuśnierz.
Elżbieta Kuśnierz
Obserwacja otoczenia i przelewanie jej na papier w postaci rysunków i malunków jest jej pasją od dziecka.Ukończyła szkole artystyczną im. Heleny Modrzejewskiej w Zakopanem.Dyplom pod okiem Krzysztofa Jedrzejowskiego, Jadwigi Kłosińskiej oraz Katarzyny Szurlej wykonała i obroniła na ocenę celującą. Wzięła udział w wystawie prac dyplomowych absolwentów w zakopiańskiej Galerii Miejskiej.
Obecnie zaś zaprasza na swój autorski wernisaż "Czujnym OKIEM", który odbywa się w nowotarskiej "Plamie", w miejscu w którym drzemie wyjątkowy artystyczny potencjał, dający możliwość ujawniania swoich talentów.
Zobacz w naszym sklepie:
- "Na Was zawsze można liczyć"
"Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...40 zł - Ludowe etui na tablet IV
Ludowe etui z szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Spinka góralska XVII
Metalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7 cm, długość (z przekolacem) 18,5 cm. 350 zł



