Nowy Targ
Zaproszenia
Mieszkańcy kamieniczek ... Kamienica nr 20 i 21
Czwartek, 29 sierpnia 2013 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Cz. Pajerskiego i Podhalańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zapraszają na wykład Pani Barbary Słuszkiewicz z cyklu "Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX /XX wieku.
Kamienica nr 20 i 21, w dniu 29 sierpnia (czwartek) o godz. 17.00 do Muzeum Podhalańskiego, Ratusz, Rynek 1. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł - Torebka filcowa XIV
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł



