Nowy Targ
Zaproszenia
Mieszkańcy kamieniczek ... Kamienica nr 20 i 21
Czwartek, 29 sierpnia 2013 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Miejski Ośrodek Kultury w Nowym Targu, Muzeum Podhalańskie im. Cz. Pajerskiego i Podhalańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk zapraszają na wykład Pani Barbary Słuszkiewicz z cyklu "Mieszkańcy kamieniczek nowotarskiego Rynku na przełomie XIX /XX wieku.
Kamienica nr 20 i 21, w dniu 29 sierpnia (czwartek) o godz. 17.00 do Muzeum Podhalańskiego, Ratusz, Rynek 1. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Turkoza"
Naszyjnik "Turkoza" Obwód 47 cm. Materiały: Turkus (duże owale i kule), Stare szkło weneckie, Piryt, Hematyt, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę...175 zł - Magnes Folk na lodówkę XI
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł



