Nowy Targ
Zaproszenia
„Czyste góry, czyste szlaki”
Czwartek, 7 maja 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
7 maja 2015 (czwartek) o godz.18.00 zapraszamy na spotkanie z Albinem Marciniakiem, podróżnikiem, taternikiem, dziennikarzem , fotografikiem, organizator akcji „Czyste góry, czyste szlaki”.
Sala 44 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł - Wisiorek "Trójeczka"
Wisiorek z trzema koralikami w groszki. Obwód 76 cm. 50 zł - Baciarujciez chłopcy - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...40 zł



