Nowy Targ
Zaproszenia
„Czyste góry, czyste szlaki”
Czwartek, 7 maja 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
7 maja 2015 (czwartek) o godz.18.00 zapraszamy na spotkanie z Albinem Marciniakiem, podróżnikiem, taternikiem, dziennikarzem , fotografikiem, organizator akcji „Czyste góry, czyste szlaki”.
Sala 44 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Zobacz w naszym sklepie:
- Nuty spod Hól - Kapela Zokopiany
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują: Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...40 zł - Wisiorek "Ogródek 4"
Wisiorek, z sukna, tkaniny i cekin. Średnica zawieszki 6,5 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Torebka filcowa XV
Okrągła torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem. Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki. Obwód ok. 57 cm Wysokość ok.20 cm Wysokość z...60 zł



