Nowy Targ
Zaproszenia
„Czyste góry, czyste szlaki”
Czwartek, 7 maja 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
7 maja 2015 (czwartek) o godz.18.00 zapraszamy na spotkanie z Albinem Marciniakiem, podróżnikiem, taternikiem, dziennikarzem , fotografikiem, organizator akcji „Czyste góry, czyste szlaki”.
Sala 44 w Miejskim Ośrodku Kultury w Nowym Targu.
Zobacz w naszym sklepie:
- SAGA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Stanisław Trebunia-Tutka , Henryk Trebunia-Tutka...40 zł - Portfel III
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z białej podszewki. Szerokość ok. 12 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Biały, czarny 35 zł - 100-lecie LO im. O. Balzera w Zakopanem
Dwupłytowy album DVD zawierający relacje wideo z obchodów 100-lecie Liceum Ogólnokształcącego im. O. Balzera w Zakopanem. Pierwsza płyta zawiera reportaż (30 min.) ze...35 zł



