Nowy Targ
Zaproszenia
Koncert Orkiestry Akademii Beethovenowskiej
Piątek, 22 maja 2015 r.
Autor: MOK NT
Autor: MOK NT
Burmistrz Miasta Nowego Targu, Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają na koncert Orkiestry Akademii Beethovenowskiej pod dyrekcją Wojciecha Czepiela JESZCZE POLSKA MUZYKA Koncert odbędzie się w ramach obchodów 25-lecia samorządności w dniu 22 maja /piątek/ o godz. 18.00 w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowym Targu.
W programie: Koncert na orkiestrę smyczkową -G.Bacewicz Serenada C-dur, op.48 - P.Czajkowski Polonez Elegijny- Z.Noskowski Symfonia nr 3 "Szkocka op.56 - F.Mendelssohn-Bartholdy. Wstęp wolny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce I
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Wisiorek "Panda"
Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm. 70 zł



