PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

„Wiosenny Bal u Starosty”

Sobota, 9 kwietnia 2016 r.
Autor: Joanna Kaleta

„Wiosenny Bal u Starosty”Serdecznie zapraszam do udziału w kolejnym "Wiosennym Balu u Starosty". Bale charytatywne Starosty Nowotarskiego to już ośmioletnia tradycja, a każdy jest okazją do włączenia się w dzieło pomocy potrzebującym. „Wiosenny Bal u Starosty” odbędzie się 9 kwietnia 2016r. w restauracji „ Góralska Strawa” w Nowym Targu przy ulicy Ludźmierskiej 29.


Wszystkim dotychczasowym balom towarzyszyła akcja charytatywna dzięki której przekazaliśmy finansową pomoc dla: Ośrodka dla Osób Upośledzonych Umysłowo w Jabłonce "Barka" w Jabłonce, Koła Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym "Chatka" w Nowym Targu, Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących im. św. Tereski w Rabce-Zdroju, Polskiego Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Szczawnicy, Dzieci z Upośledzeniem Umysłowym, uczęszczających w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Odrowążu, Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Rabce-Zdroju oraz Fundacji im. Adama Worwy w Nowym Targu.

Do tej pory na cele charytatywne udało się uzbierać ponad 200 tysięcy złotych.

Kolejny raz dobra zabawa będzie szła w parze z dobrymi uczynkami. Dochód z akcji charytatywnej zorganizowanej podczas „Wiosennego Balu Starosty Nowotarskiego” przeznaczony zostanie tym razem na rozwój hokeja – szkolenie dzieci i młodzieży przez Miejski Młodzieżowy Klub Sportowy "Podhale" w Nowym Targu.

„Wiosenny Bal u Starosty” odbędzie się 9 kwietnia 2016r. w restauracji „ Góralska Strawa” w Nowym Targu przy ulicy Ludźmierskiej 29.
Koszt biletu 200 zł od osoby.

Zapewniamy zabawę do białego rana przy zespole muzycznym „Gejzery” oraz liczne atrakcje.

Bilety na bal do nabycia w Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu ulica Jana Kazimierza 20, tel.18 266 27 85, e-mail:promocja@nowotarski.pl
Serdecznie zapraszam,

Krzysztof Faber
Starosta Nowotarski

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa XTorebka filcowa XTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.