PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Nowy Targ

Zaproszenia

ZIMOWY BAL "U STAROSTY"

Sobota, 13 stycznia 2018 r.
Autor: Maciej Stasiński

ZIMOWY BAL "U STAROSTY"W nawiązaniu do tradycji balów organizowanych przez Starostę Nowotarskiego zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w sobotę 13.01.2018,o godź.19:00 w restauracji Góralsko Strawa w Nowym Targu przy ul. Ludźmierskiej 29.


Bale Charytatywne "U Starosty" to już wieloletnia tradycja,a każdy jest okazją do włączenia się w dzieło pomocy potrzebującym.Jak co roku dotychczasowym balom towarzyszyła akcja charytatywna dzięki której przekazaliśmy finansową pomoc potrzebującym.

Do tej pory na cele charytatywne udało się uzbierać ponad 300 tysięcy złotych.Kolejny raz dobra zabawa będzie szła w parze z dobrymi uczynkami.Dochód z akcji charytatywnej zorganizowanej podczas tegorocznego Zimowego "Balu u Starosty" przeznaczony zostanie tym razem na budowę PRZYSTANI SZCZĘŚLIWE JUTRO czyli DWÓCH DOMÓW DZIECKA we Wróblówce.

"Zimowy Bal u Starosty" odbędzie się 13 stycznia 2018 r.w restauracji "Góralsko Strawa"w Nowym Targu przy ul.Ludźmierskiej 29 o godź.19:00
Koszt biletu 170 zł.od osoby.Zapewniamy zabawę do białego rana przy muzyce wspierającego Fundację "Szczęśliwe Jutro"zespołu "SIZAL"  oraz liczne atrakcje.Podczas balu wystąpią goście specjalni Mateusz Ziółko i Marek Piekarczyk którzy również wspierają Fundację "Szczęśliwe Jutro"
Bilety do nabycia w Powiatowym Centrum Kultury ul.Jana Kazimierza 20 tel.18 266 27 85 e-mail:promocja@nowotarski.pl

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł
  • Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik "Kulki"Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm
    85 zł
  • Grafika Folk w ramce IIGrafika Folk w ramce IIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.