Nowy Targ
Zaproszenia
"Viva la vida! Viva la musica!"
Czwartek, 22 listopada 2018 r.
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
Autor: Galeria Sztuki BWA JATKI
22 listopada (czwartek) 2018 r. o godz. 19.00 zapraszamy do Galerii Sztuki BWA JATKI w Nowym Targu, ul. Kościuszki 4 - oddział Małopolskiego Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu - na koncert "Viva la vida! Viva la musica!" polsko-meksykańskiego duetu: Sylwia Basta i Francisco Flores Rodriguez.
Spotkanie dofinansowano ze środków Gminy Miasta Nowy Targ.
Serdecznie zapraszamy.
Zobacz w naszym sklepie:
- Śpiewki i nuty - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne 2:21 2 Krzesane 4:26 3 Janosikowe 5:44 4 Ozwodne zbojnickie 2:24 5 Duchowe 4:55 6...40 zł - Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - Podkładki korkowe Folk
Podkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...25 zł



