Ochotnica Dolna
Wiadomości
Rozpoczęła się budowa mostu w Ochotnicy Dolnej
Wtorek, 18 czerwca 2013 r.
Autor: PZD w Nowym Targu
Autor: PZD w Nowym Targu
Choć od podpisania umowy na budowę nowego mostu w Ochotnicy Dolnej na potoku Kapłony minęły dopiero trzy tygodnie, efekty pracy firmy „ESBUD” Stanisław Chryczyk, która na zlecenie Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu realizuje inwestycję, są już widoczne.
Most powstaje w nowym śladzie, około sto metrów poniżej obecnego. Prowadzić
do niego będą też nowe dojazdy - w sumie o długości ok. 500 m. Na miejscu
widać, że roboty prowadzone są na szeroką skalę - jednocześnie trwa budowa
mostu i nowych dróg. Termin zakończenia prac to koniec października tego
roku.
Przez teren budowy prowadzi przejazd, ale kierowcy muszą liczyć się
niedogodnościami.
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Porzeczki"
Naszyjnik z drobnych Korali rekonstruowanych oraz z przekładek - drobniutkich koralików szklanych. Obwód 49,5 cm. Średnica koralików z korala 0,7 i 0,5 cm. Zapięcie...65 zł - Obraz olejny Folk II
Obraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...300 zł - Bransoletka Purpurosa
Bransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł
Galerie zdjęć:
Rozpoczęła się budowa mostu w Ochotnicy DolnejAutor zdjęć: PZD w Nowym Targuobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 5



