Ochotnica Dolna
Wiadomości
Rozpoczęła się budowa mostu w Ochotnicy Dolnej
Wtorek, 18 czerwca 2013 r.
Autor: PZD w Nowym Targu
Autor: PZD w Nowym Targu
Choć od podpisania umowy na budowę nowego mostu w Ochotnicy Dolnej na potoku Kapłony minęły dopiero trzy tygodnie, efekty pracy firmy „ESBUD” Stanisław Chryczyk, która na zlecenie Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu realizuje inwestycję, są już widoczne.
Most powstaje w nowym śladzie, około sto metrów poniżej obecnego. Prowadzić
do niego będą też nowe dojazdy - w sumie o długości ok. 500 m. Na miejscu
widać, że roboty prowadzone są na szeroką skalę - jednocześnie trwa budowa
mostu i nowych dróg. Termin zakończenia prac to koniec października tego
roku.
Przez teren budowy prowadzi przejazd, ale kierowcy muszą liczyć się
niedogodnościami.
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska XX
Metalowa mała spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 3 cm, długość (z przekolacem) 7 cm. 220 zł - Ludowe etui na tablet VI
Ludowe etui z ciemno-szarego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm. 60 zł - Bransoletka "Mix 1"
Bransoletka "Mix 1" Obwód - 18 cm. Matriały: Jadeit, Lapis lazuli, Turkus, Aragonit, Koral, Szkło. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł
Galerie zdjęć:
Rozpoczęła się budowa mostu w Ochotnicy DolnejAutor zdjęć: PZD w Nowym Targuobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 5



