Ochotnica Dolna
Wiadomości
Rozpoczęła się budowa mostu w Ochotnicy Dolnej
Wtorek, 18 czerwca 2013 r.
Autor: PZD w Nowym Targu
Autor: PZD w Nowym Targu
Choć od podpisania umowy na budowę nowego mostu w Ochotnicy Dolnej na potoku Kapłony minęły dopiero trzy tygodnie, efekty pracy firmy „ESBUD” Stanisław Chryczyk, która na zlecenie Powiatowego Zarządu Dróg w Nowym Targu realizuje inwestycję, są już widoczne.
Most powstaje w nowym śladzie, około sto metrów poniżej obecnego. Prowadzić
do niego będą też nowe dojazdy - w sumie o długości ok. 500 m. Na miejscu
widać, że roboty prowadzone są na szeroką skalę - jednocześnie trwa budowa
mostu i nowych dróg. Termin zakończenia prac to koniec października tego
roku.
Przez teren budowy prowadzi przejazd, ale kierowcy muszą liczyć się
niedogodnościami.
Zobacz w naszym sklepie:
- Wisiorek "Ogródek 2"
Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm. 30 zł - Poduszka brązowa II
Poduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm. 100 zł - Naszyjnik "Agatka"
Naszyjnik z pięknych fasetowanych kul agatu /średnica 1 cm./. Obwód 52 cm. Rurki i kulki z metalu antyalergicznego. Zapięcie posrebrzane. 75 zł
Galerie zdjęć:
Rozpoczęła się budowa mostu w Ochotnicy DolnejAutor zdjęć: PZD w Nowym Targuobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 5



