PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Poronin

Zaproszenia

Parada Gazdowska

Niedziela, 29 stycznia 2012 r.
Autor: AKS

Parada GazdowskaUrząd Gminy Poronin, Gminny Ośrodek Kultury w Poroninie, Oddziały Związku Podhalan Gminy Poronin oraz Ochotnicze Straże Pożarne Gminy Poronin zapraszają na Paradę Gazdowską 29 stycznia na Polanie Lichajówki przy drodze do Małego Cichego. Impreza rozpocznie się o godz. 11:00 przepięknym przejazdem Parady Gazdowskiej i Kumoterskiej, którą oceniać będzie Komisja Sędziowska. Następnie odbędą się przejazdy: kumoterki, skiring oraz ski-skiring.


Jak co roku w okresie karnawału na Podhalu odbywa się cały cykl widowiskowej imprezy promocyjno–kulturalnej „Parada Gazdowska”. Przepiękna zimowa pogoda przyciąga miłośników, wielbicieli, a także wspaniałych kibiców - zwłaszcza że jest to czas ferii zimowych.

Serdecznie zapraszamy!


Biuro zawodów czynne od godziny 9:00 w miejscu imprezy.

Organizatorzy informują, iż wszyscy powożący w przejazdach: parad, kumoterek, skiring lub ski-skiring muszą posiadać ważne ubezpieczenie OC.
Zgłoszenia uczestników do wszystkich konkurencji dokonuje się osobiście w siedzibie Gminnego Centrum Informacji i Promocji w Poroninie ul. J. Piłsudskiego 2 („Wańkówka” wejście od strony parkingu) w godz. 8:00 do 15:00 do 27.01.2012 tj. piątek.

Zgłoszenia dokonuje się jednorazowo do całego cyklu imprez:

 • 29 stycznia 2012 r. – Poronin, GCIiP tel. 18 20 742 98,
 • 5 luty 2012 r. – Kościelisko, GOKR tel. 18 20 700 51,
 • 12 luty 2012 r. – Bukowina Tatrzańska, BCK tel. 18 20 77 221,
 • 19 luty 2012 r. – Ludźmierz, Jan Ścisłowicz, tel. 601 455 651.
Zobacz w naszym sklepie:
 • „Baby i Dezerterzy”„Baby i Dezerterzy”Płyta DVD zawiera spektakl „Baby i dezerterzy” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej (57 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka działający...
  30 zł
 • Bransoletk​a "Moon"Bransoletk​a "Moon"Bransoletka z hematytów, masy perłowej, muszli szarej, asymetryczna. Obw. 19 cm.
  45 zł
 • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
  55 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.