PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Raba Wyżna

Zaproszenia

Walkę o mistrzostwo IV ligi czas zacząć!

Sobota, 8 listopada 2014 r.
Autor: Maciej Stasiński

Walkę o mistrzostwo IV ligi czas zacząć!W sobotę siatkarki SMS „Aktywnych” Raba Wyżna zainaugurują rozgrywki w ramach ligi wojewódzkiej organizowanej przez Małopolski Związek Piłki Siatkowej. Dla młodego, nowopowstałego klubu będzie to debiut w profesjonalnych rozgrywkach.


Warto wspomnieć, że klub z Raby Wyżnej został zawiązany celem ratowania żeńskiej siatkówki na Podhalu. Po wycofaniu się z „Carliny” Rabka-Zdrój grupa młodych, kreatywnych osób postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i nie dopuścić do tego, by ta jakże popularna dyscyplina sportu straciła reprezentantki w powiecie nowotarskim. Klub został zarejestrowany, sprawy organizacyjne dopięte i tak oto 08.11.2014 po raz pierwszy w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Rabie Wyżnej usłyszymy gwizdek zwiastujący początek spotkania o mistrzostwo IV ligi MZPS.

W tegorocznej edycji tych rozgrywek zobaczymy osiem zespołów. Prócz „SMSek”, o awans do wyższej ligi [III liga to najwyższa klasa rozgrywek w województwie- przy. red.] będą walczyły zespoły z Krakowa, Oświęcimia, Ryglic, Piwnicznej-Zdrój, Chełmka, Staniątek oraz Brzeszcz.

To właśnie z tym ostatnim zespołem przyjdzie się zmierzyć rabiankom w debiucie. Początek spotkania wyznaczono na godzinę 15.00. Gorąco zachęcamy kibiców siatkówki oraz lokalnego sportu do dopingu oraz świetnej zabawy na trybunach. Niech atmosfera nie będzie gorsza niż na ostatnich „złotych” Mistrzostwach Świata!

źródło: inf. prasowa/SMS „Aktywni” Raba Wyżna

Zobacz w naszym sklepie:
  • Obraz olejny Folk IVObraz olejny Folk IVObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz...
    300 zł
  • Grafika Folk w ramce IGrafika Folk w ramce IGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...
    32 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.