PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Kultura

Hollywood czeka na Anitę

Czwartek, 9 czerwca 2011 r.
Autor: Piotr Kuczaj

Hollywood czeka na AnitęNasza utalentowana rabczańska wokalistka Anita Czupta z Zarytego, przeszła kolejny etap (II rundę) światowego konkursu piosenkarskiego AvonVoices. Obecnie znajduje się w elitarnym gronie dwudziestu młodych kobiet z Europy Środkowo-Wschodniej, które walczą o wejście do półfinału. Jeśli do niego trafi, poleci do Hollywood. Dla tych, którzy chcieliby usłyszeć jak śpiewa, przygotowała piosenkę „Because You Loved Me”, której można posłuchać po wejściu na stronę www.avonvoices.com.


Anita występuje tam pod nickiem Anita C. O tym, kto dostanie się do półfinału decyduje oczywiście publiczność i głosy, które można oddać na stronie internetowej konkursu. Dlatego w imieniu Anity apelujemy do wszystkich Rabczan o wsparcie i oddanie na nią głosu. Jak to zrobić – instrukcja poniżej. Zagłosujmy i pomóżmy naszej krajance wyfrunąć w świat i spełnić marzenia o wielkiej, piosenkarskiej karierze. • Jak głosować:1. zarejestruj się na stronie www.avonvoices.com/2. aktywuj link wysłany na pocztę3. wejdź ponownie na strone www.avonvoices.com/ i zaloguj się4. nastepnie: WYSTĘPY - UCZESTNICZKI RUNDY 2 - FILMY KONSULTANTEK5.EUROPA Środkowa i Wschodnia6. (1-szy film) Anita C – Because You loved Me7. kliknąć strzałką do góry 7 głosów jednorazowo, ok:-)Ps. Będzie mi bardzo miło jeżeli pojawi się jakiś komentarz, gdyż da mi to pewność, że dana osoba zagłosowała, poza tym też jest mile widziane przez jury:)) Jeśli ktoś nie słyszał jeszcze jak śpiewam proszę wejść na stronę YOUTUBE i wpisać moje dane : Anita Czupta –pojawią się trzy filmiki.Z góry bardzo dziękuję i liczę na Wasze wsparcie....:))) Pozdrawiam serdecznie! Anita
Zobacz w naszym sklepie:
  • Spinka góralska VIISpinka góralska VIIMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł
  • „Skąpiec”„Skąpiec”Płyta DVD zawiera spektakl „Skąpiec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 23 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł
  • Spinka góralska XIIISpinka góralska XIIIMetalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm.
    140 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.