PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Wiadomości

Dzień Dziecka w Rabkolandzie!

Czwartek, 3 czerwca 2010 r.
Autor: Czesław Bajer

Dzień Dziecka w Rabkolandzie!Już po raz szósty 2 czerwca odbył się festyn „Przedsiębiorcy Podhala Dzieciom” w Rabce-Zdrój, których głównym organizatorem jest poseł Andrzej Gut-Mostowy. Na dzieci oraz ich opiekunów czekały liczne atrakcje i zabawy. Przejażdżkom na karuzelach i konkursom nie było końca. Rozdano liczne upominki i rozlosowano cenne nagrody.


Koncert Kawalera Orderu Uśmiechu Majki Jeżowskiej był miłym akcentem nie tylko dla dzieci, które miały szanse zaprezentować swoje umiejętności, ale także otrzymać plakat, płytę oraz zdobyć autograf. Podczas tegorocznej edycji przybył jeszcze jeden Kawaler Orderu, odznaczenie to nadane przez dzieci wręczył Rzecznik Praw Dziecka Marek Michalak posłowi Andrzejowi Gut-Mostowemu za dotychczasową długoletnią działalność na rzecz dzieci. Trzeba podkreślić, że wręczenie odbyło się w otoczeniu, kawalerów Orderu Uśmiechu z Rabki-Zdroju w osobach Marioli Burcan, Jerzego Koleckiego i Józefa Mateja. Gościnnie wystąpił zespół Blue Szafir z Tylmanowej oraz rodzinne zespoły wokalne Triola i Triolki z Rabki-Zdroju. Imprezę prowadził Darek Galica z Zakopanego. W Rabkolandzie na dzieci już 5 czerwca 2010 od 12.00 do 15.00 czeka kolejna niespodzianka z znakomitą zabawą wraz z nagrodami - VIII Mistrzostwa Polski w dmuchaniu gumy balonowej.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł
  • Aniołek średni IVAniołek średni IVAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    10 zł
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.