PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Rabka-Zdrój

Zaproszenia

Wielkie otwarcie Rabkolandu

Sobota, 30 kwietnia 2011 r.
Autor: Czesław Bajer

Wielkie otwarcie RabkolanduJuż 30 kwietnia, w sobotę, wielkie otwarcie Rabkolandu – rodzinnego parku rozrywki w Rabce-Zdroju. Majówka zapowiada się więc wyjątkowo ciekawie. Rabkoland jak co roku przygotował kilka niespodzianek.


Jedną z nich jest Odwrócony Dom, w którym wszystko stoi na głowie, a prawa grawitacji zdają się nie mieć znaczenia.

W związku z ładnie zapowiadającą się pogodą i upalnym latem zwiększono ilość atrakcji wodnych dla najmłodszych. Do konwoju wodnego Ice Race i pontonów wodnych Disco Boat w połowie maja dołączy basen z rowerkami wodnymi dla dzieci. Dla młodzieży jest nowa karuzela Can-Can, która tańczy, wiruje, a całe rodziny schodzą z niej z uśmiechem na twarzy. Inne nowości to Chata z piernika oraz sympatyczna krówka do skakania.

Będąc już w Rabkolandzie warto zobaczyć jedyne na świecie Muzeum Orderu Uśmiechu, Dom Rekordów i Osobliwości ze zbiorami rekordów i osobliwości wraz z wystawą rekordowej ilości modeli miniatur pojazdów strażackich, rzeźb z jednej zapałki oraz obrazów wyszywanych guzikami.

Rabkoland jest największym w Małopolsce parkiem rozrywki dysponującym bogatą ofertą atrakcji rozrywkowych, typowych dla wesołego miasteczka. Usytuowany jest w województwie małopolskim w Rabce-Zdrój, kilometr od zakopianki (głównej drogi z Krakowa do Zakopanego).

Park cz­ynny codziennie od 30 kwietnia do końca września.

27 urządzeń (karuzele, gokarty, samochodziki, kolejki dla dzieci, ogromny zadaszony rurapark, pontony, konwój wodny, dom śmiechu, dom strachu i wiele innych).

Dom Rekordów i Osobliwości.

Muzeum Orderu Uśmiechu.

Odwrócony Dom.

Pamiątki.

Restauracja Tyrolska, gastronomia.

Parking (bus i auto).

 

RABKOLAND – Park Rozrywki w Rabce-Zdroju zaprasza
ul. Rynek
34-700 Rabka-Zdrój
Tel./fax: 18 267 69 57 (w sezonie)
Tel./fax: 32 258 84 67 (poza sezonem)
e-mail: park@rabkoland.pl
www.rabkoland.pl

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.