Rabka-Zdrój
Zaproszenia
„To co chciałam ci powiedzieć”
Piątek, 23 maja 2014 r.
Autor: Piotr Bies
Autor: Piotr Bies
W Pogotowiu Sztuki (Rabka, ul. Orkana 20) w piątek 23. V 2014 o godz. 17.00 wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Rosińskiej „To co chciałam ci powiedzieć”. Na otwarciu solo na saksofonie zagra Czesław Jałowiecki. Tradycyjny poczęstunek drożdżówką i winem.
Artystka maluje olejem na płótnie, unika eksperymentów, nie szokuje. Jej obrazy są do oglądania i kontemplacji. Dekoracyjne ale i liryczne, przesycone kolorem i poezją. Zwyczajne jak zapach trawy, niezwykłe jak dobry wiersz. Pędząc przez życie, goniąc świat warto zatrzymać się na chwilę przed płótnem Rosińskiej i zagubić się w jej zieleniach i błękitach. Odrobina spokoju dla każdego.
Zapraszamy!
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł - Korale folkowe I
Korale folkowe wykonane z zielonego tybetu i żółtej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 106 cm. 70 zł



