Rabka-Zdrój
Zaproszenia
„To co chciałam ci powiedzieć”
Piątek, 23 maja 2014 r.
Autor: Piotr Bies
Autor: Piotr Bies
W Pogotowiu Sztuki (Rabka, ul. Orkana 20) w piątek 23. V 2014 o godz. 17.00 wernisaż wystawy malarstwa Małgorzaty Rosińskiej „To co chciałam ci powiedzieć”. Na otwarciu solo na saksofonie zagra Czesław Jałowiecki. Tradycyjny poczęstunek drożdżówką i winem.
Artystka maluje olejem na płótnie, unika eksperymentów, nie szokuje. Jej obrazy są do oglądania i kontemplacji. Dekoracyjne ale i liryczne, przesycone kolorem i poezją. Zwyczajne jak zapach trawy, niezwykłe jak dobry wiersz. Pędząc przez życie, goniąc świat warto zatrzymać się na chwilę przed płótnem Rosińskiej i zagubić się w jej zieleniach i błękitach. Odrobina spokoju dla każdego.
Zapraszamy!
Zobacz w naszym sklepie:
- Okładka na zeszyt III
Ludowe okładka na zeszyt (A5) z jasno szarego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość...30 zł - Wisior "Kula Jadeitu"
Wisior z dużą /średn. 2,5 cm./ i stosunkowo ciężką, z grawerowaną we wzór, kulą jadeitu. Resztę stanowią oponki amazonitu /mniejsze, przeźroczyste/ , oponki jaspisu...100 zł - Naszyjnik "Kropla miodu"
Naszyjnik z nieregularnych koralików - Koral, oraz kilku koralików z bursztynu. Jako przekładki małe rureczki - Koral. Obwód 50 cm. 85 zł



