PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Wrzesień 2011 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Rozmaitości

Grupa "InoRos" w Must Be The Music

Piątek, 9 września 2011 r.
Autor: AKS

Grupa "InoRos" w Must Be The MusicInoRos! to piątka tryskających energią chłopaków. Cześć z nich na co dzień gra tradycyjną muzykę Podhala, natomiast druga część to "starzy rockowi wyjadacze" z bogatym rockandrollowym stażem. Takie połączenie dało barwną i niepowtarzalną mieszankę, która muzyką folkowo&rockową będzie w programie "Must Be The Music" reprezentować Podhale i nie tylko.


Pod nazwą Kapela InoRos, przeszło pięć lat temu, połączyło swe siły pięciu muzykujących chłopaków z Rabki-Zdroju i Nowego Targu: Kamil Kowalcze, Piotr Moskała, Łukasz Obdul Bodura, Mateusz Janiczak, Paweł Kowara. Każdy z członków kapeli jest całkowicie inny, można powiedzieć, że niektórzy są wręcz nieźle zakręceni. Dlatego właśnie w programie chcą zaskoczyć polskich widzów nie tylko swą muzyką, ale także swym sposobem bycia, naturalnością i specyficznym poczuciem humoru.

Na casting w Krakowie wybrali się całkowicie spontanicznie, tuż po zakończeniu wesela, które grali w pobliżu. Z początku potraktowali program jako przygodę i dobrą zabawę. Teraz zrobili krok do przodu i chcą dać z siebie wszystko, świadomi możliwości i szans jakie daję program. Jednocześnie liczą na wsparcie swoich słuchaczy, znajomych i przyjaciół, którzy zawsze licznie podążali w miejsca, w których kapela grała.

Jaki wizerunek zaprezentuje InoRos? Tu odpowiedź jest prosta: chłopaki nie widzą potrzeby prowadzenia "uczonych rozmów", kreowania wizerunku muzycznych profesjonalistów i udawania kogoś kim się nie są. InoRos chce wejść do programu z tym, co potrafi robić najlepiej i robi ze znakomitym skutkiem od lat, a mianowicie bawić ludzi!

Program "Must be the Music" z udziałem grupy będzie emitowany w najbliższą niedzielę o godz. 20.00 w Polsacie.

Więcej o zespole na www.facebook.com/inoros

Zobacz w naszym sklepie:

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.