PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rozmaitości

Konkursu wiedzy "Tropami dotacji"

Piątek, 21 października 2011 r.
Autor: AKS

Konkursu wiedzy "Tropami dotacji"Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu wiedzy na temat Funduszy Europejskich w Małopolsce Tropami dotacji, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów nowatorskiego, suskiego i tatrzańskiego.


Konkurs realizowany będzie w dwóch etapach. Pierwszy krok należy do zainteresowanych szkół ponadgimnazjalnych, które mają za zadanie wyłonić swoich przedstawicieli. Z jednej szkoły do finału konkursu może zostać zgłoszonych maksymalnie trzech reprezentantów. Decydująca rozgrywka odbędzie się 14 grudnia w Nowym Targu. W pierwszej części zgłoszeni uczniowie rozwiążą test wielokrotnego wyboru, a najlepsza dziesiątka powalczy o podium. W drugiej części każdy uczestnik odpowie na trzy wylosowane przez siebie pytania. Uczeń, który zdobędzie największą liczbę punktów zajmie miejsce pierwsze i otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny. Do uczestnika, który zajmie miejsce drugie powędruje odtwarzacz multimedialny, trzecia z kolei osoba uzyska cyfrową ramkę do zdjęć, a każdy finalista otrzyma drobny upominek.

Uczniowie zainteresowani udziałem w finale mogą znaleźć materiały pomocne w przygotowaniu się do konkursu na stronach internetowych:

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/

http://www.fundusze.malopolska.pl

oraz bezpośrednio w Lokalnym Punkcie Informacyjnym, przy Al. 1000-lecia 35 w Nowym Targu.

Uczestnictwo w finale stanowić będzie znakomitą okazję do wypromowania szkoły!

Zgłoszenia szkoły należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy szkoły oraz ucznia i przesłać je na poniższy adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Funduszy Europejskich
Lokalny Punkt Informacyjny w Nowym Targu
Al. 1000-lecia 35
34-400 Nowy Targ
bądź też drogą elektroniczną na adres: fem_nowytarg@umwm.pl lub pod nr fax.: 18/ 26-61-372.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 listopada 2011 r.

Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać szkoły ponadgimnazjalne (licea ogólnokształcące, licea profilowane i technika) oraz kluby europejskie działające przy w/w szkołach.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerami telefonów (18) 266 13 72 oraz (18) 266 13 71 oraz na stronie http://www.fundusze.malopolska.pl/punkty-informacyjne/nowy-targ/Strony/default.aspx

Zobacz w naszym sklepie:
  • Grafika Folk w ramce IIIGrafika Folk w ramce IIIGrafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...
    55 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Okładka na zeszyt IVOkładka na zeszyt IVLudowe okładka na zeszyt (A5) z czarnego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23 cm.
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.