PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Październik 2011 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Rozmaitości

Konkursu wiedzy "Tropami dotacji"

Piątek, 21 października 2011 r.
Autor: AKS

Konkursu wiedzy "Tropami dotacji"Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zaprasza do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu wiedzy na temat Funduszy Europejskich w Małopolsce Tropami dotacji, skierowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów nowatorskiego, suskiego i tatrzańskiego.


Konkurs realizowany będzie w dwóch etapach. Pierwszy krok należy do zainteresowanych szkół ponadgimnazjalnych, które mają za zadanie wyłonić swoich przedstawicieli. Z jednej szkoły do finału konkursu może zostać zgłoszonych maksymalnie trzech reprezentantów. Decydująca rozgrywka odbędzie się 14 grudnia w Nowym Targu. W pierwszej części zgłoszeni uczniowie rozwiążą test wielokrotnego wyboru, a najlepsza dziesiątka powalczy o podium. W drugiej części każdy uczestnik odpowie na trzy wylosowane przez siebie pytania. Uczeń, który zdobędzie największą liczbę punktów zajmie miejsce pierwsze i otrzyma cyfrowy aparat fotograficzny. Do uczestnika, który zajmie miejsce drugie powędruje odtwarzacz multimedialny, trzecia z kolei osoba uzyska cyfrową ramkę do zdjęć, a każdy finalista otrzyma drobny upominek.

Uczniowie zainteresowani udziałem w finale mogą znaleźć materiały pomocne w przygotowaniu się do konkursu na stronach internetowych:

http://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/

http://www.fundusze.malopolska.pl

oraz bezpośrednio w Lokalnym Punkcie Informacyjnym, przy Al. 1000-lecia 35 w Nowym Targu.

Uczestnictwo w finale stanowić będzie znakomitą okazję do wypromowania szkoły!

Zgłoszenia szkoły należy dokonać wypełniając formularz zgłoszeniowy szkoły oraz ucznia i przesłać je na poniższy adres:
Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego
Departament Funduszy Europejskich
Lokalny Punkt Informacyjny w Nowym Targu
Al. 1000-lecia 35
34-400 Nowy Targ
bądź też drogą elektroniczną na adres: fem_nowytarg@umwm.pl lub pod nr fax.: 18/ 26-61-372.

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 10 listopada 2011 r.

Zgłoszeń do konkursu mogą dokonywać szkoły ponadgimnazjalne (licea ogólnokształcące, licea profilowane i technika) oraz kluby europejskie działające przy w/w szkołach.

Szczegółowe informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerami telefonów (18) 266 13 72 oraz (18) 266 13 71 oraz na stronie http://www.fundusze.malopolska.pl/punkty-informacyjne/nowy-targ/Strony/default.aspx

Zobacz w naszym sklepie:
  • Portfel IIPortfel IIPortfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki.   Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...
    35 zł
  • Magnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk na lodówkę XIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.