Sierockie
Zaproszenia
Piekielnica
Niedziela, 15 maja 2011 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
15 maja o godz. 19.00 w remizie OSP w Sierockiem wystawiona zostanie sztuka góralska „Piekielnica’’ w wykonaniu zespołu im. Bartusia Obrochty w reż. Józefa Pitonia. Podczas przedstawienia zbierane będą pieniądze na rehabilitację Jana Sikonia z Sierockiego.
Zobacz w naszym sklepie:
- Magnes Folk na lodówkę III
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Naszyjnik "Kulki"
Naszyjnik z kulek turkusu /średnica 1 cm / oraz kulek agatu różowego /średnica 0,8 cm/. Obw. 46,5 cm 85 zł - „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu”
Płyta DVD zawiera widowisko „Ojciec Święty Jan Paweł II na Podhalu” (2 godz. 23 min.) zarejestrowane podczas premiery w 2011 roku w Zakopanem, w kinie Sokół (AKT I i IV)...45 zł



