PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Suche

Wiadomości

Rekrutacja do punktu przedszkolnego w Suchem

Czwartek, 4 kwietnia 2013 r.
Autor: AKS

Rekrutacja do punktu przedszkolnego w SuchemW związku z realizacją projektu pn. „Z tradycją od przedszkola. Integracyjny Punkt Przedszkolny Górolicki” przez Stowarzyszenie Oświatowe Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Podtatrza w Suchem w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki działanie: Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1: Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej, rozpoczęto rekrutację do punktu przedszkolnego.


Punkt przedszkolny działać będzie od 1 września 2013 roku w budynku Szkoły Podstawowej im Antoniny Tatar w Suchem w godzinach od 7.30 do 16.30.  Opieką przedszkolną objęte będą dzieci w wieku 3-5 lat, zameldowane na terenie Gminy Poronin.

Wnioski o przyjęcie dziecka do punktu przedszkolnego należy złożyć osobiście do dnia 25.04.2013 r.

 • w  Szkole Podstawowej  im Antoniny Tatar w Suchem w godz.  8.00 – 14.00
 • Przesyłką pocztową na adres Stowarzyszenie Oświatowe Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Podtatrza w Suchem  34-520 Poronin Suche 115 A (decyduje data wpływu). 

Do projektu zostaną zakwalifikowane dzieci spełniające kryteria naboru zawarte w regulaminie rekrutacji.

Zobacz w naszym sklepie:
 • Obraz olejny Folk IObraz olejny Folk IObraz olejny Folk z namalowanym autorskim wzorem inspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Padhala doskonale nadaje się do każdego wnętrza. Obraz czarno...
  350 zł
 • „Gwołtu, co sie nie robi”„Gwołtu, co sie nie robi”Płyta DVD zawiera spektakl „Gwołtu, co sie nie robi” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 2 godz. 3 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. J...
  30 zł
 • Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik "Kolorowe pastylki"Naszyjnik z kolorowych howlitów / pastylki /  oraz szklanych kwiatków i przekładek. Obwód 50,5 cm
  65 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.