PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Suche

Wiadomości

Rekrutacja do punktu przedszkolnego w Suchem

Czwartek, 4 kwietnia 2013 r.
Autor: AKS

Rekrutacja do punktu przedszkolnego w SuchemW związku z realizacją projektu pn. „Z tradycją od przedszkola. Integracyjny Punkt Przedszkolny Górolicki” przez Stowarzyszenie Oświatowe Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Podtatrza w Suchem w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki działanie: Wyrównywanie szans edukacyjnych i zapewnienia wysokiej jakości usług edukacyjnych świadczonych w systemie oświaty, Poddziałanie 9.1.1: Zmniejszanie nierówności w stopniu upowszechniania edukacji przedszkolnej, rozpoczęto rekrutację do punktu przedszkolnego.


Punkt przedszkolny działać będzie od 1 września 2013 roku w budynku Szkoły Podstawowej im Antoniny Tatar w Suchem w godzinach od 7.30 do 16.30.  Opieką przedszkolną objęte będą dzieci w wieku 3-5 lat, zameldowane na terenie Gminy Poronin.

Wnioski o przyjęcie dziecka do punktu przedszkolnego należy złożyć osobiście do dnia 25.04.2013 r.

 • w  Szkole Podstawowej  im Antoniny Tatar w Suchem w godz.  8.00 – 14.00
 • Przesyłką pocztową na adres Stowarzyszenie Oświatowe Na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Podtatrza w Suchem  34-520 Poronin Suche 115 A (decyduje data wpływu). 

Do projektu zostaną zakwalifikowane dzieci spełniające kryteria naboru zawarte w regulaminie rekrutacji.

Zobacz w naszym sklepie:
 • Aniołek średni IIIAniołek średni IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa.
  10 zł
 • Bańka choinkowa IIIBańka choinkowa IIIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
  10 zł
 • Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek "Ogródek 2"Wisiorek, z sukna, filcu i cekin. Średnica zawieszki 4,8 cm. Obw. 70 cm.
  30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.