Szklarska Poręba
Wiadomości
Forum Miast Narciarskich
Autor: AKS
Forum Miast Narciarskich połączyło cztery górskie kurorty. Burmistrzowie Szczyrku, Szklarskiej Poręby, Wisły i Zakopanego podpisali w sierpniu deklarację współpracy. Celem deklaracji jest wymiana doświadczeń oraz wspieranie się we wspólnych działaniach m.in. organizacji dużych imprez sportowych i promocji.
Forum jest strukturą otwartą, może do niego przystąpić każda górska miejscowość, której władze uznają sensowność takiej działalności.W dniach 16 - 17 listopada 2009 w Szklarskiej Porębie w Hotelu „BORNIT” odbędzie się konferencja, podczas której zostaną omówione wybrane problemy funkcjonowania ośrodków narciarskich w tym stosowanie instrumentów podatkowych wobec narciarskich inwestycji sportowych i turystycznych, oraz współpraca samorządów
ze związkami sportów zimowych.
- Magnes Folk na lodówkę III
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki"
Naszyjnik i bransoletka "Porzeczki" Naszyjnik obwód 47 cm. , Bransoletka obwód 17,5 cm. Materiały: Turkus, Jadeit, Metal, elementy posrebrzane. Biżuteria zaprojektowana...145 zł - Korale folkowe III
Korale folkowe wykonane z białego tybetu i zielonej włóczki. Zawiązywane. Długość całości 100 cm. 70 zł



