Szklarska Poręba
Wiadomości
Forum Miast Narciarskich
Autor: AKS
Forum Miast Narciarskich połączyło cztery górskie kurorty. Burmistrzowie Szczyrku, Szklarskiej Poręby, Wisły i Zakopanego podpisali w sierpniu deklarację współpracy. Celem deklaracji jest wymiana doświadczeń oraz wspieranie się we wspólnych działaniach m.in. organizacji dużych imprez sportowych i promocji.
Forum jest strukturą otwartą, może do niego przystąpić każda górska miejscowość, której władze uznają sensowność takiej działalności.W dniach 16 - 17 listopada 2009 w Szklarskiej Porębie w Hotelu „BORNIT” odbędzie się konferencja, podczas której zostaną omówione wybrane problemy funkcjonowania ośrodków narciarskich w tym stosowanie instrumentów podatkowych wobec narciarskich inwestycji sportowych i turystycznych, oraz współpraca samorządów
ze związkami sportów zimowych.
- Grafika Folk w ramce XIII
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Aniołek duży IV
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł - Bransoletka Purpurosa
Bransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 65 zł



