PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Maj 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Tatry

Rozmaitości

1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi...

Sobota, 31 maja 2014 r.
Autor: Katarzyna Coufał-Lenczowska

1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi...Drodzy Dziadkowie z Elitarnej Organizacji Dziadowskiej, i kandydaci do niej, fakt bycia Dziadkiem zobowiązuje do rzeczy wielu. W zasadzie samych miłych, co zeznaję na podstawie Waszych dotychczasowych działań. Pierwszy czerwca to idealna okazja, a nawet miły obowiązek by z dzieciakami, patrz: wnukami, celebrować ich Święto. 1 czerwca będziemy w dol. Chochołowskiej z Dziećmi. Zaczniemy Mszą Świętą o godz. 13. Serdecznie zapraszamy!


Elitarna Organizacja Dziadowska, szczególnie czuła na punkcie najmłodszych nie może nie podjąć wyzwania tego dnia, by uczynić go przynajmniej bardzo miłym, o ile nie nadzwyczajnym. Dlatego też Półprezes naszej organizacji Pan Wiesław Nowak postanowił dołożyć wszelkich starań by pierwszego dnia czerwca tak właśnie się stało. Otóż w jego zacnym, Dziadowskim imieniu, zapraszam do Doliny Chochołowskiej Szanownych Dziadków z Babciami i Wnukami, Dzieci, rodziców Dzieci, kandydatów na rodziców Dzieci, czyli po prostu wszystkich na Pierwszy Zjazd Elitarnej Organizacji Dziadowskiej w Dolinie Chochołowskiej. Pragniemy wraz z dzieciakami z Domów Dziecka przy ul. Rajskiej i ze Żmiącej koło Limanowej w bajecznej scenerii Tatr, świętować i pobyć razem.

Pobyć tzn: pośmiać się, powygłupiać, pobawić z dzieciakami, a tym, które na co dzień aż tyle szczęścia i ciepła nie mają, podarować go ile się uda... 1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi. Zaczniemy Mszą Świętą o godz. 13.

Niniejsza "odezwa" do Dziadostwa Polskiego ma charakter najserdeczniejszego acz kategorycznego zaproszenia. Liczę bowiem na Waszą stuprocentową obecność.

Z wyrazami szacunku i sympatii Katarzyna Coufał-Lenczowska
Sekretarz Elitarnej Organizacji Dziadowskiej
Współorganizator Pierwszego Zjazdu Elitarnej Organizacji Dziadowskiej w Dolinie Chochołowskiej, anno domini 2014.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat”Opera góralska „Naski Świat” wg libretta Franciszka Łojasa Kośli doczekała się swojej wersji filmowej (1 godz. 33 min.). Produkcja trwała prawie rok. Na płycie DVD...
    35 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk na lodówkę IIIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla"Naszyjnik "Miłość uskrzydla" Obwód 64 cm. Materiały: Sukno, Cekiny, Koraliki. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.