PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Maj 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Tatry

Rozmaitości

1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi...

Sobota, 31 maja 2014 r.
Autor: Katarzyna Coufał-Lenczowska

1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi...Drodzy Dziadkowie z Elitarnej Organizacji Dziadowskiej, i kandydaci do niej, fakt bycia Dziadkiem zobowiązuje do rzeczy wielu. W zasadzie samych miłych, co zeznaję na podstawie Waszych dotychczasowych działań. Pierwszy czerwca to idealna okazja, a nawet miły obowiązek by z dzieciakami, patrz: wnukami, celebrować ich Święto. 1 czerwca będziemy w dol. Chochołowskiej z Dziećmi. Zaczniemy Mszą Świętą o godz. 13. Serdecznie zapraszamy!


Elitarna Organizacja Dziadowska, szczególnie czuła na punkcie najmłodszych nie może nie podjąć wyzwania tego dnia, by uczynić go przynajmniej bardzo miłym, o ile nie nadzwyczajnym. Dlatego też Półprezes naszej organizacji Pan Wiesław Nowak postanowił dołożyć wszelkich starań by pierwszego dnia czerwca tak właśnie się stało. Otóż w jego zacnym, Dziadowskim imieniu, zapraszam do Doliny Chochołowskiej Szanownych Dziadków z Babciami i Wnukami, Dzieci, rodziców Dzieci, kandydatów na rodziców Dzieci, czyli po prostu wszystkich na Pierwszy Zjazd Elitarnej Organizacji Dziadowskiej w Dolinie Chochołowskiej. Pragniemy wraz z dzieciakami z Domów Dziecka przy ul. Rajskiej i ze Żmiącej koło Limanowej w bajecznej scenerii Tatr, świętować i pobyć razem.

Pobyć tzn: pośmiać się, powygłupiać, pobawić z dzieciakami, a tym, które na co dzień aż tyle szczęścia i ciepła nie mają, podarować go ile się uda... 1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi. Zaczniemy Mszą Świętą o godz. 13.

Niniejsza "odezwa" do Dziadostwa Polskiego ma charakter najserdeczniejszego acz kategorycznego zaproszenia. Liczę bowiem na Waszą stuprocentową obecność.

Z wyrazami szacunku i sympatii Katarzyna Coufał-Lenczowska
Sekretarz Elitarnej Organizacji Dziadowskiej
Współorganizator Pierwszego Zjazdu Elitarnej Organizacji Dziadowskiej w Dolinie Chochołowskiej, anno domini 2014.

Zobacz w naszym sklepie:
  • 9 SIYŁ - KOLĘDY I PASTORAŁKI GÓRALSKIE - album dwupłytowy9 SIYŁ - KOLĘDY I PASTORAŁKI GÓRALSKIE - album dwupłytowyALBUM DWUPŁYTOWY zespołu 9 SIYŁ pt. "Przy betlejemskik horak" zawiera jedną płytę z kolędami i pastorałkami podhalańskimi - ponad 50 minut (w tym krótkie jasełka -...
    32 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł
  • „Zatraceniec”„Zatraceniec”Płyta DVD zawiera spektakl „Zatraceniec” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 54 min.) Amatorski Zespół Teatralny im. Józefa Pitoraka...
    30 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.