PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
  Maj 2014 12345678910111213141516171819202122232425262728293031 »

Tatry

Rozmaitości

1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi...

Sobota, 31 maja 2014 r.
Autor: Katarzyna Coufał-Lenczowska

1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi...Drodzy Dziadkowie z Elitarnej Organizacji Dziadowskiej, i kandydaci do niej, fakt bycia Dziadkiem zobowiązuje do rzeczy wielu. W zasadzie samych miłych, co zeznaję na podstawie Waszych dotychczasowych działań. Pierwszy czerwca to idealna okazja, a nawet miły obowiązek by z dzieciakami, patrz: wnukami, celebrować ich Święto. 1 czerwca będziemy w dol. Chochołowskiej z Dziećmi. Zaczniemy Mszą Świętą o godz. 13. Serdecznie zapraszamy!


Elitarna Organizacja Dziadowska, szczególnie czuła na punkcie najmłodszych nie może nie podjąć wyzwania tego dnia, by uczynić go przynajmniej bardzo miłym, o ile nie nadzwyczajnym. Dlatego też Półprezes naszej organizacji Pan Wiesław Nowak postanowił dołożyć wszelkich starań by pierwszego dnia czerwca tak właśnie się stało. Otóż w jego zacnym, Dziadowskim imieniu, zapraszam do Doliny Chochołowskiej Szanownych Dziadków z Babciami i Wnukami, Dzieci, rodziców Dzieci, kandydatów na rodziców Dzieci, czyli po prostu wszystkich na Pierwszy Zjazd Elitarnej Organizacji Dziadowskiej w Dolinie Chochołowskiej. Pragniemy wraz z dzieciakami z Domów Dziecka przy ul. Rajskiej i ze Żmiącej koło Limanowej w bajecznej scenerii Tatr, świętować i pobyć razem.

Pobyć tzn: pośmiać się, powygłupiać, pobawić z dzieciakami, a tym, które na co dzień aż tyle szczęścia i ciepła nie mają, podarować go ile się uda... 1 czerwca będziemy w górach z Dziećmi. Zaczniemy Mszą Świętą o godz. 13.

Niniejsza "odezwa" do Dziadostwa Polskiego ma charakter najserdeczniejszego acz kategorycznego zaproszenia. Liczę bowiem na Waszą stuprocentową obecność.

Z wyrazami szacunku i sympatii Katarzyna Coufał-Lenczowska
Sekretarz Elitarnej Organizacji Dziadowskiej
Współorganizator Pierwszego Zjazdu Elitarnej Organizacji Dziadowskiej w Dolinie Chochołowskiej, anno domini 2014.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Śpiewki i nuty - Trebunie TutkiŚpiewki i nuty - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. 1 Ozwodne  2:21 2 Krzesane  4:26 3 Janosikowe  5:44 4 Ozwodne zbojnickie  2:24 5 Duchowe  4:55 6...
    30 zł
  • Torebka filcowa VIIITorebka filcowa VIIITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zatrzask. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną. Pasek ze sztucznego materiału...
    110 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk na lodówkę IIMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.