PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Wiadomości

Zostało 5 miejsc!

Wtorek, 25 maja 2010 r.
Autor: Wojciech Orawiec

Zostało 5 miejsc!Trzydniowa wyprawa na Kresy, 28 - 30 maja 2010. 28.05 (piątek) wyjazd autokarem z Zakopanego o godz, 5.30, (można wsiąść w Nowym Targu) przejazd przez Bieszczady do Sambora, a następnie do Drohobycza i wieczorem Lwowa. Dwa noclegi w lwowskim hotelu, śniadania + obiadokolacje, zwiedzanie z przewodnikiem starówki Lwowa m.in. Kamienicy Królewskiej, Teatru Wielkiego, panoramy miasta z Wysokiego Zamku oraz Cmentarza Orląt (sobota).


Następny dzień wyjazd do słynnej rezydencji magnackiej I Rzeczypospolitej pałacu w Podhorcah. Powrót w nocy 30 maja (niedziela). Cena: 390 zł + 15 EUR kieszonkowego. Organizator: „Porozumienie Orła Białego”.Zgłoszenia mailem: orzelbialy@zakopane.org.pl lub tel. 18 201 70 62.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Nuty spod Hól - Kapela ZokopianyNuty spod Hól - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Andrzej Dziubas, Henryk Krzeptowski...
    25 zł
  • Torebka filcowa IXTorebka filcowa IXTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Poduszka brązowa IIPoduszka brązowa IIPoduszka z sukna filcowego w kolorze ciemno-brązowym z motywem ludowym haftowanym ręcznie, wypełniona materiałem syntetycznym. Wymiary ok. 42 na 42 cm.
    100 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.