Tatry
Wiadomości
Spotkanie w Sanktuarium MB Jaworzyńskiej - Królowej Tatr na Wiktorówkach
Wtorek, 13 sierpnia 2013 r.
Autor: ks. dr hab. Władysław Marian Zarębczan
Autor: ks. dr hab. Władysław Marian Zarębczan
Pragniemy poinformować wszystkich, którzy brali udział w Światowych Rekolekcjach Podhalańskich w Rzymie, ze tegoroczne spotkanie w Sanktuarium MB Jaworzyńskiej - Królowej Tatr na Wiktorówkach odbędzie się wyjątkowo w niedzielę - 18 sierpnia br. O godz. 13.00 odprawimy Mszę św. koncelebrowaną, potem na Polanie Rusinowej, przy watrze odbędą się porekolekcyjne posiady. Serdecznie zapraszamy uczestników dotychczasowych rekolekcji oraz tych, którzy pragną do nas dołączyć. Zaproście również Waszych duszpasterzy, rodziny, znajomych i przyjaciół. o. Leon Knabi, ks. dr hab. Władysław Marian Zarębczan
Zobacz w naszym sklepie:
- Baciarujciez chłopcy - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...40 zł - Bransoletka "Czerwona"
Bransoletka "Czerwona" Obwód 21 cm. Materiały: Szkło i srebro. Zapięcie szufladkowe. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz. 55 zł - 9 SIYŁ - „NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” - album dwupłytowy
„NOWYJ WIESNY PRZYSEŁ CAS” to drugi album zespołu składający się również z dwóch płyt. Pierwsza płyta to tradycyjne melodie podhalańskie. Na drugiej płycie prezentujemy...50 zł



