Witów
Zaproszenia
Stacja Narciarska Witów-Ski rozpoczyna sezon zimowy
11–12 grudnia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Stacja Narciarska Witów-Ski w sobotę 11 grudnia rozpoczyna sezon zimowy 2010/2011. W weekend Stacja zaprasza narciarzy w godz. 9.00 - 21.00, a w tygodniu w godz. 9.00 - 18.00.
Do zobaczenia w Witowie! Obecność obowiązkowa!
Stacja Narciarska Witów-Ski
"Pokochasz zimę"
www.witow-ski.pl
Zobacz w naszym sklepie:
- Podkładki korkowe Folk
Podkładki korkowe pod kubki z autorskim wzorem w stylu folk, zainspirowanym polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Czarno - biały design z pewnością...25 zł - Magnes Folk na lodówkę V
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Aniołek duży II
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa. 16 zł



