Witów
Zaproszenia
Stacja Narciarska Witów-Ski rozpoczyna sezon zimowy
11–12 grudnia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
Stacja Narciarska Witów-Ski w sobotę 11 grudnia rozpoczyna sezon zimowy 2010/2011. W weekend Stacja zaprasza narciarzy w godz. 9.00 - 21.00, a w tygodniu w godz. 9.00 - 18.00.
Do zobaczenia w Witowie! Obecność obowiązkowa!
Stacja Narciarska Witów-Ski
"Pokochasz zimę"
www.witow-ski.pl
Zobacz w naszym sklepie:
- Aniołek średni III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł - Słownik biograficzny "Podhalanie" tom I
Ludzie kultury i sportu, dziennikarze, duchowni i samorządowcy - kilkaset osób znalazło się w tomie I Słownika biograficznego "Podhalanie". Słownik biograficzny...70 zł - Spinka góralska VI
Metalowa, mała spinka góralska w kolorze złotym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 14,5 cm. 240 zł



