PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakończył się VIII Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych.

Środa, 31 maja 2023 r.   Autor: Piotr Kyc

Zakończył się VIII Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych.39 maja w Zakopanem zakończył się VIII Ogólnopolski Przegląd Musztry Klas Mundurowych. Po mszy św. w Sanktuarium Najświętszej Rodziny w Zakopanem drużyny przeszły na Plac Niepodległości , gdzie zaprezentowały śpiew marszowy oraz program dowolnym. Na zakończenie po wręczeniu dyplomów i nagród wystąpiła orkiestra wojskowa. Najlepsza okazała się drużyna z Zespołu Szkół nr 2 im. Sybiraków z Nowego Sącza, która reprezentowała Małopolskę. Dyplomy i nagrody wręczyli m.in. Piotr Bąk – Starosta Tatrzański, Leszek Dorula – Burmistrz Miasta Zakopane, Jan Gluc - przewodniczący Rady Miasta Zakopane, Marcin Żal – Szef Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji Oddział Zamiejscowy w Krakowie, Barbara Nowak-kurator oświaty. czytaj więcej

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.