Zakopane
Kultura
Spektakl „Wigilie wielkich Polaków”
Poniedziałek, 4 stycznia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
W dniu 19 grudnia 2009 r. roku młodzież ZSHT w Zakopanem wystąpiła w swojej szkole ze spektaklem pt. „Wigilie wielkich Polaków”. Przedstawienie, które zostało przygotowane przez uczniów klas drugich, trzecich i czwartych, pod kierownictwem p. Jolanty Dolińskiej, obejrzeli nauczyciele i młodzież szkolna.
Inspiracją powstania tego wydarzenia był spektakl „Wigilie Polskie” w reżyserii p. red. Barbary Wachowicz, z którą młodzież ze szkoły im. Wł. hrabiego Zamoyskiego współpracuje od wielu już lat. Z inicjatywy młodych aktorów, w dniu 6 stycznia br. wystawienie spektaklu zostanie powtórzone dla dzieci z Domu Dziecka przy Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem, przy ul. Tetmajera 31.
Zobacz w naszym sklepie:
- Spinka góralska XVIII
Metalowa średnia spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Magnes Folk na lodówkę IV
Magnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...7 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł



