Zakopane
Kultura
Spektakl „Wigilie wielkich Polaków”
Poniedziałek, 4 stycznia 2010 r.
Autor: AKS
Autor: AKS
W dniu 19 grudnia 2009 r. roku młodzież ZSHT w Zakopanem wystąpiła w swojej szkole ze spektaklem pt. „Wigilie wielkich Polaków”. Przedstawienie, które zostało przygotowane przez uczniów klas drugich, trzecich i czwartych, pod kierownictwem p. Jolanty Dolińskiej, obejrzeli nauczyciele i młodzież szkolna.
Inspiracją powstania tego wydarzenia był spektakl „Wigilie Polskie” w reżyserii p. red. Barbary Wachowicz, z którą młodzież ze szkoły im. Wł. hrabiego Zamoyskiego współpracuje od wielu już lat. Z inicjatywy młodych aktorów, w dniu 6 stycznia br. wystawienie spektaklu zostanie powtórzone dla dzieci z Domu Dziecka przy Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny w Zakopanem, przy ul. Tetmajera 31.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce IX
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Portfel II
Portfel filcowy z haftowanym ludowym motywem. Zamykany na rzep. Środek z brązowej podszewki. Szerokość ok. 13 cm Wysokość ok. 12 cm Materiał: Filc Kolor: Brązowy...35 zł - Torebka filcowa XIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł



