PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

Spotkanie z poezją Jerzego Tawłowicza

Niedziela, 20 marca 2011 r.
Autor: Anna Karpiel-Semberecka

fot. Anna Karpiel-SembereckaW ramach trwajacego w Zakopanem Maratonu Teatru 19 marca w Grand Hotelu Stamary odbył się wieczór autorski Jerzego Tawłowicza "Opowiem Ci wierszem...". Spotkaniu z poezją, a także muzyką, towarzyszyła miła i kameralna atmosfera. Było więc trochę zimowej jeszcze zadumy, wspomnień o tych, którzy już odeszli, wreszcie trochę zachwytu dla otaczającego nas świata i przede wszystkim oderwania się od szarej codziennosci.


Jerzy Tawłowicz to znany przewodnik tatrzański, dla którego góry nie tylko zawód, ale i życiowa pasja, którą łączy z zamiłowaniem do fotografi, grafiki i poezji. Utrwala ulotne chwile zachwytu i zadumy w górach, niepowtarzalne, zmienne nastroje, piękno górskiego krajobrazu. Gra także na gitarze, do części swoich wierszy komponując muzykę.

Kolejne spotkanie z Jerzym Tawłowiczem i jego poezją odbędzie się 29 marca o godz. 19:00 w Białej Izbie Związku Podhalan, ul. Kościuszki 2 w Zakopanem, a nosić będzie tytuł "Poetycka wiosna w Tatrach". Zapraszamy!

Zobacz w naszym sklepie:
  • Torebka filcowa IXTorebka filcowa IXTorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...
    160 zł
  • Muzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyMuzycko piknie gros... - Kapela ZokopianyTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu kapeli Zakopiany. Na płycie CD AUDIO występują:  Jan Karpiel Bułecka, Stanisław Michałczak, Henryk Krzeptowski, Józef Chyc, Zofia...
    30 zł
  • Aniołek duży VAniołek duży VAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    13 zł

Galerie zdjęć:

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.