PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Kultura

„Koza rzeczna”. Wieczór autorski Beaty Skulskiej – Papp

Poniedziałek, 17 września 2012 r.
Autor: Piotr Kyc

fot. Piotr KycW sobotni wieczór, w sali zakopiańskiego Grand Hotelu Nosalowy Dwór miał miejsce wieczór poezji Beaty Skulskiej – Papp, który był zarazem promocją nowego tomiku artystki zatytułowanego „Koza rzeczna”, oraz płyty z nagraniami jej piosenek autorskich.


Beata Skulska – Papp jest typem artysty totalnego, pragnącego wyrazić siebie i opisać skomplikowaną rzeczywistość za pomocą różnych środków wyrazu. Zebrani w przepięknej widokowo sali Grand Hotelu Nosalowy Dwór goście wysłuchali  wierszy, ale i muzyki, oraz piosenek w wykonaniu poetki. Brakowało tylko grafiki, którą  Pani Beata tworzy z pasją. Być może uznała, że jeszcze nie czas na jej prezentację…

Nie był to występ jednego aktora. Beata Skulska – Papp wystąpiła w towarzystwie  Witolda Niedojadło (gitara), Zuzanny Wiercioch (wokal), Grażyny Syrzistie (recytacja), Krzysztofa Michno (recytacja). Gościem specjalnym była znana zakopiańsko - krakowska wokalistka - Hanka Wójciak (Hancorka).

Był to niezapomniany wieczór artystyczny, zupełnie inny od tego typu spotkań, jakie organizowane są w Zakopanem, co świadczy również dobrze o zdolnościach organizatorskich Beaty Skuleskiej-Papp. Było słowo, muzyka, wyjątkowe osoby. Całość lekko szalona, zabawowa  ale i liryczna. 

Zobacz w naszym sklepie:
  • Okładka na zeszyt IIOkładka na zeszyt IILudowe okładka na zeszyt (A5) z brązowego filcu zapinana na guzik, kolorowy haft maszynowy. W komplecie zeszyt w kratkę 96 stron. Wymiary: szerokość 15 cm, długość 23...
    30 zł
  • Spinka góralska IXSpinka góralska IXMetalowa spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 7,5 cm, długość (z przekolacem) 19,5 cm.
    180 zł
  • Wisiorek "Panda"Wisiorek "Panda"Sam miś, szklany Lampwork + szklane koraliki. obw. 53 cm dług. zawieszki 2 cm.
    70 zł

Galerie zdjęć:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.