Zakopane
Kultura
Patronat medialny WATRA
„Zakopane w PRL” - czyli pierwsza wystawa w parku miejskim.
Niedziela, 20 października 2013 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
W zakopiańskim Parku Miejskim im. Marszałka J.Piłsudzkiego otwarto pierwszą ekspozycję wyeksponowaną na specjalnych tablicach stanowiących (wraz z alejką) integralną część całego założenia parkowego. „Zakopane w PRL-u”, to skromna wystawa fotografii naszego miasta z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych. Wystawę przygotowała Fundacja „Zakopiańczycy. W poszukiwaniu tożsamości”.
Warto obejrzeć wystawę przy okazji przechadzki po parku.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce V
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Torebka filcowa XIII
Torebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czerwonej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. Szerokość ok...160 zł - Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka Rybka
Zespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...40 zł
Galerie zdjęć:
„Zakopane w PRL” - czyli pierwsza wystawa w parku miejskim.Autor zdjęć: Piotr Kycobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 40
„Zakopane w PRL” - czyli pierwsza wystawa w parku miejskim.Autor zdjęć: Anna Karpiel-Sembereckaobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 28
Zobacz także:



