Zakopane
Kultura
Żeby milej było żyć
Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
Podhalański Uniwersytet Trzeciego Wieku aktywnie działa w naszym mieście. Jedną z form pracy jest aktorstwo uprawiane w grupie teatralnej „Seniorek”. Słuchaczki PUTW przygotowały kolejny spektakl z cyklu „Żeby milej było żyć”. Premiera przedstawienia odbyła się 13 kwietnia w Zakopiańskim Centrum Edukacji im.Heleny Modrzejewskiej. Sztuka napisana i wyreżyserowana przez Alodię Sławińską i Joannę Wiland została oparta na motywach baśni Marii Konopnickiej „O krasnoludkach i sierotce Marysi”.
Czy to bajka, czy nie bajka,
Myślcie sobie, jak tam chcecie.
A ja przecież wam powiadam:
Krasnoludki są na świecie!
Zobacz w naszym sklepie:
- Naszyjnik "Cukierkowy"
Naszyjnik z kulek agaru oraz koralików szkła Weneckiego - vintage. Obwód 50 cm. 65 zł - Spinka góralska XVIII
Metalowa średnia spinka góralska w kolorze srebrnym. Ręcznie wykonana. Szerokość 5 cm, długość (z przekolacem) 15 cm. 260 zł - Aniołek średni III
Aniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 6,5 cm. Wysokość 9 cm. Ozdoba np. choinkowa. 13 zł



