PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA

Zakopane

Sala koncertowa w Zakopanem – tożsamość, wartości i emocje

Sobota, 4 kwietnia 2015 r.   Autor: Piotr Kyc

Sala koncertowa w Zakopanem – tożsamość, wartości i emocjeDyskusja o potrzebie budowy sali koncertowej w Zakopanem trwa. Tym razem spotkanie zorganizowane przez Danutę Sztencel odbyło się w Grand Hotelu Stamary. Mimo Wielkiej Soboty, na wielkanocne spotkanie przybyło sporo zaproszonych gości, w tym kilkoro członków Honorowego Komitetu Budowy Sali Koncernowej. W trakcie dyskusji prawie każda wypowiedz wnosiła coś nowego i była interesująca. Po dużym sukcesie inwestycyjnym jakim było wybudowanie sali Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach poprzeczka dla projektantów i akustyków została podniesiona. Po tym spotkaniu stało się jasne, że pod Giewontem jest potrzebna sala koncertowa budowana od podstaw jako... sala koncertowa. czytaj więcej


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.