Zakopane
Kultura
Patronat medialny WATRA
Benefis Artystów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej w Czerwonym Dworze
Czwartek, 11 lipca 2019 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
10 lipca w Czerwonym Dworze odbył się benefis Artystów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej. Była to Impreza towarzysząca 15-leciu istnienia zespołu. Tym razem Agnieszka Kreiner- założycielka Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej nie dyrygowała. Wystąpiła w roli prowadzącej to ciekawe , muzyczne spotkanie. Małgorzata Wonuczka-Wnuk zaprosiła muzyków Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej do częstszych koncertów w stylowych wnętrzach Czerwonego Dworu. Dziękujemy za koncert. Czekamy na kolejny.
Zobacz w naszym sklepie:
- BALLADA O ŚMIERCI JANOSIKA - Trebunie Tutki
Tradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują: Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna Trebunia-Tutka, Wojciech...40 zł - Zbójnickie czako
Zbójnickie czako wykonane z sukna w kolorze brązowym z sztywną wkładką skórzaną. Czako posiada orle pióro z zdobioną metalową okuwką z mosiądzu. Z guzem zdobionym rozetą...950 zł - "Na Was zawsze można liczyć"
"Na Was zawsze można liczyć" - 40 stronnicowy album z fotografiami Grzegorza Gałązki i tekstem Ks. Władysława Mariana Zarębczana. Wydawnictwo MICHALINEUM. My, górale...40 zł
Galerie zdjęć:
Benefis Artystów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej w Czerwonym DworzeAutor zdjęć: Piotr Kycobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 85



