Zakopane
Kultura
Patronat medialny WATRA
Benefis Artystów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej w Czerwonym Dworze
Czwartek, 11 lipca 2019 r.
Autor: Piotr Kyc
Autor: Piotr Kyc
10 lipca w Czerwonym Dworze odbył się benefis Artystów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej. Była to Impreza towarzysząca 15-leciu istnienia zespołu. Tym razem Agnieszka Kreiner- założycielka Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej nie dyrygowała. Wystąpiła w roli prowadzącej to ciekawe , muzyczne spotkanie. Małgorzata Wonuczka-Wnuk zaprosiła muzyków Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej do częstszych koncertów w stylowych wnętrzach Czerwonego Dworu. Dziękujemy za koncert. Czekamy na kolejny.
Zobacz w naszym sklepie:
- Grafika Folk w ramce X
Grafika Folk to autorska, oryginalna czarno-biała grafika w stylu ludowym. Autorski wzór zainspirowany polską sztuką ludową oraz motywami z regionu Podhala. Świetnie...55 zł - Flakon szklany III
Falkon szklany w postaci cylindra z ludowym motywem malowanym ręcznie. Wymiary: wysokość 15 cm, średnica 15 cm. 130 zł - Naszyjnik "Karmelki"
Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 50 zł
Galerie zdjęć:
Benefis Artystów Tatrzańskiej Orkiestry Klimatycznej w Czerwonym DworzeAutor zdjęć: Piotr Kycobejrzyj galerię
Liczba zdjęć: 85



