PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Luty 2024 1234567891011121314151617181920212223242526272829 »

Zakopane

Kultura

Patronat medialny WATRA

Zaproszenie do zaprezentowania swoich produktów podczas XV Europejskich Targów Produktów Regionalnych

Sobota, 17 lutego 2024 r.
Autor: Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury

Zaproszenie do zaprezentowania swoich produktów podczas XV Europejskich Targów Produktów RegionalnychTatrzańska Agencja Rozwoju, Promocji i Kultury zaprasza wystawców produktów rolno - spożywczych, rękodzielników oraz kosmetycznych do zaprezentowania swoich produktów podczas trwania XV Europejskich Targów Produktów Regionalnych. Europejskie Targi Produktów Regionalnych oferują trzy strefy tematyczne, a zatem różnorodne oblicza tradycji. Strefę spożywczo - gastronomiczną, w której wystawcy, producenci mają szansę nawiązać kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami oraz zaprezentować swoje wyjątkowe produkty wytwarzane według tradycyjnych receptur. Strefę kosmetyczną, która pozwala uczestnikom na zapoznanie się z oferowanymi przez wystawców kosmetykami o najlepszym składzie. Z roku na rok te ekologiczne i naturalne produkty stają się coraz bardziej popularne podczas Targów. Strefę rękodzieła, pełną autentyczności i oryginalności, która jest okazją dla wystawców, by zaprezentować swoje wyjątkowe prace o walorach artystycznych z motywami charakterystycznymi dla danego regionu. Unikalność rękodzieła przyciąga szczególną uwagę wśród oferty programowej.


Karty zgłoszeniowe oraz regulamin są dostępne na stronach: www.tatry.pl oraz www.produkty-regionalne.eu

Bardzo prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2"Bransoletka "Mix 2" Obwód - 18,5 cm. Materiały: Agat, Koral, Szkło, Masa perłowa, Metal. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    60 zł
  • Aniołek duży IIIAniołek duży IIIAniołek wykonany z drewna, ręcznie malowany. Zapakowany w celofan z ozdobnym sznureczkiem. Wymiary: Szerokość 7 cm. Wysokość 13,5 cm. Ozdoba np. choinkowa.
    16 zł
  • Magnes Folk na lodówkę IMagnes Folk na lodówkę IMagnes Folk łączy ze sobą motywy polskiej sztuki ludowej z motywami z regionu Podhala. Świetnie nadaje się na lodówkę. Jest doskonałą pamiątką z Zakopanego. Może też być...
    7 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.