PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Kwiecień 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Rozmaitości

Znane są już wyniki pierwszego etapu konkursu internetowego "Tatry bez granic"

Poniedziałek, 5 kwietnia 2010 r.
Autor: Paulina Kołodziejska - TPN

Znane są już wyniki pierwszego etapu konkursu internetowego "Tatry bez granic"Znane są już wyniki pierwszego etapu konkursu internetowego "Tatry bez granic". Trzy pierwsze miejsca należą do Polaków, a na trzech kolejnych uplasowali się Słowacy. Miejsce pierwsze, z liczbą punktów 101, zajmuje Małgorzata Radwan. Na drugiej pozycji ex aequo znajdują się Lidia Maląg i Michał Jasiukiewicz, którzy zdobyli 99 punktów. Jedynie na trzy pytania nie odpowiedziała Zofia Jachymska, co pozwoliło jej na zajęcie miejsca trzeciego.


Wśród naszych południowych sąsiadów najlepsza okazała się Gabriela Baková (96 punktów), która w klasyfikacji ogólnej jest czwarta. Drugi ze Słowaków, a piąty w ogóle, jest Peter Košuth (95 punktów). Na miejscu szóstym, z 94 punktami, znalazła się Paula Grivalska, jednocześnie będąc trzecią najlepszą Słowaczką.
Rozlosowano także nagrody książkowe wśród uczestników, którzy odpowiedzieli na ponad 20 proc. wszystkich pytań. Książki ufundowane przez TPN powędrują do Radosława Lipczyńskiego, Leny Kuzki, Erika Val’do, Krzysztofa Dudka oraz Dany Čenkovej.
Od początku marca do konkursu zapisało się 1956 uczestników, odnotowano ponad 64 tys. wejść na stronę internetową. Aktywnie w rywalizacji uczestniczyło 1770 osób, które wysłały 28 800 odpowiedzi.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do dalszej zabawy. Przypominamy, że konkurs trwa do końca maja, a do udziału można przystąpić każdego dnia jego trwania. Punkty zdobyte w poszczególnych etapach będą liczyć się w końcowej klasyfikacji. Aby zacząć grę, wystarczy zarejestrować się na stronach www.tatrybezgranic.eu (polska wersja) lub www.tatrybezhranic.eu (wersja słowacka).
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu 'Tatry' w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007–2013.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Baciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiBaciarujciez chłopcy - Trebunie TutkiTradycyjna muzyka góralska w wykonaniu zespołu Trebunie-Tutki. Na płycie CD AUDIO występują:  Władysław Trebunia-Tutka, Krzysztof Trebunia-Tutka, Andrzej Polak, Anna...
    25 zł
  • „Lykorz mimo włosnyj wóli”„Lykorz mimo włosnyj wóli”Płyta DVD zawiera spektakl „Lykorz mimo włosnyj wóli” zarejestrowany w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej. (czas: 1 godz. 2 min.) Amatorski Zespół Teatralny im...
    30 zł
  • Ludowe etui na tablet IILudowe etui na tablet IILudowe etui z czarnego filcu zapinane na rzep, kolorowy haft maszynowy. Etui nadaje się do przechowywania np. tabletu. Wymiary: szerokość 21 cm, długość 31 cm.
    60 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.