PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Kwiecień 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Rozmaitości

Znane są już wyniki pierwszego etapu konkursu internetowego "Tatry bez granic"

Poniedziałek, 5 kwietnia 2010 r.
Autor: Paulina Kołodziejska - TPN

Znane są już wyniki pierwszego etapu konkursu internetowego "Tatry bez granic"Znane są już wyniki pierwszego etapu konkursu internetowego "Tatry bez granic". Trzy pierwsze miejsca należą do Polaków, a na trzech kolejnych uplasowali się Słowacy. Miejsce pierwsze, z liczbą punktów 101, zajmuje Małgorzata Radwan. Na drugiej pozycji ex aequo znajdują się Lidia Maląg i Michał Jasiukiewicz, którzy zdobyli 99 punktów. Jedynie na trzy pytania nie odpowiedziała Zofia Jachymska, co pozwoliło jej na zajęcie miejsca trzeciego.


Wśród naszych południowych sąsiadów najlepsza okazała się Gabriela Baková (96 punktów), która w klasyfikacji ogólnej jest czwarta. Drugi ze Słowaków, a piąty w ogóle, jest Peter Košuth (95 punktów). Na miejscu szóstym, z 94 punktami, znalazła się Paula Grivalska, jednocześnie będąc trzecią najlepszą Słowaczką.
Rozlosowano także nagrody książkowe wśród uczestników, którzy odpowiedzieli na ponad 20 proc. wszystkich pytań. Książki ufundowane przez TPN powędrują do Radosława Lipczyńskiego, Leny Kuzki, Erika Val’do, Krzysztofa Dudka oraz Dany Čenkovej.
Od początku marca do konkursu zapisało się 1956 uczestników, odnotowano ponad 64 tys. wejść na stronę internetową. Aktywnie w rywalizacji uczestniczyło 1770 osób, które wysłały 28 800 odpowiedzi.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do dalszej zabawy. Przypominamy, że konkurs trwa do końca maja, a do udziału można przystąpić każdego dnia jego trwania. Punkty zdobyte w poszczególnych etapach będą liczyć się w końcowej klasyfikacji. Aby zacząć grę, wystarczy zarejestrować się na stronach www.tatrybezgranic.eu (polska wersja) lub www.tatrybezhranic.eu (wersja słowacka).
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu 'Tatry' w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Rzeczpospolita Polska – Republika Słowacka 2007–2013.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik "Karmelki"Naszyjnik dla dziewczynek ze nieregularnego kwarcu różowego oraz koralików vintage - Lampwork / szklane ozdobne. Obwód 46 cm. 
    50 zł
  • Torebka filcowa XITorebka filcowa XITorebka filcowa z haftowanym ludowym motywem (haft maszynowy). Zamykana na zamek błyskawiczny. Środek z czarnej podszewki, z kieszenią boczną i smyczą. UWAGA - dodatkowo...
    160 zł
  • Gwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaGwiozdkowo Opowiostka - Hanka RybkaZespół wykonuje kolędy polskie oraz pastorałki pochodzące z Podhala i nie tylko. Prezentowany program jest oparty na płycie zatytułowanej "Gwiozdkowo Opowiastka"...
    25 zł

Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.