PODHALAŃSKI SERWIS INFORMACYJNY Podhalański Serwis Informacyjny WATRA
« Czerwiec 2010 123456789101112131415161718192021222324252627282930 »

Zakopane

Rozmaitości

Akcja "Zakopane bez papierosa" już 6 czerwca!

Niedziela, 6 czerwca 2010 r.
Autor: AKS

Akcja "Zakopane bez papierosa" już 6 czerwca!Już 6 czerwca 2010 r. (niedziela) na Placu Niepodległości w Zakopanem w godz. 11.00-16.00 odbędzie się akcja „Zakopane bez papierosa”, połączona z piknikiem „Aktywnie z uśmiechem”. Event edukacyjno-sportowy, jest organizowany przez Stowarzyszenie Manko, we współpracy ze Społeczną Agencją PR w ramach ogólnopolskich kampanii społecznych Polska Bez Dymu oraz Lokal Bez Papierosa.


Dla odwiedzających stoisko przygotowano szereg atrakcji. Skorzystać z nich mogą zarówno dorośli, jak i dzieci.

W Zakopanem już 47 lokali jest włączonych w kampanię Lokal Bez Papierosa. Restauracja

„Mała Szwajcaria”, aktywny działacz kampanii, zorganizuje degustację swoich potraw, zachęcając mieszkańców Zakopanego oraz turystów do odwiedzania lokalu wolnego od dymu tytoniowego.

W punkcie zdrowotnym na stoisku Stowarzyszenia MANKO można będzie przebadać się smokolizerem, mierzącym poziom tlenku w wydychanym powietrzu.

Wspólna zabawa z papierosem w tle trwać będzie cały dzień. Uczestnicy eventu będą mieli niepowtarzalną okazję bezpłatnie wspiąć się na ściankę wspinaczkową na wys. 6,2m!

Kalambury to kolejna planowana atrakcja, w którą mogą się zaangażować całe rodziny. Rozegra się także mini konkurs kulinarny, w którym dwie drużyny z tych samych składników będą miały przyrządzić oryginalną potrawę. Na rozwiązanie czekać będą także krzyżówki o tematyce antytytoniowej.

Organizator zadba też o najmłodszych. Będą mieli do dyspozycji przybory plastyczne i wezmą udział w konkursie na najlepszy plakat antytytoniowy. Będą także mogli zabłysnąć, wymyślając hasło antytytoniowe. Największą frajdą będzie zabawa „skacz w worku”, która będzie miała formę zawodów.

Restauracje zakopiańskie przeznaczyły dla zwycięzców licznych konkursów nagrody w postaci voucherów upominkowych. Sieć cukierni Samanta zafunduje ciastka i lody dla dzieci.

Wydawnictwo Znak zdecydowało się zasponsorować nagrody książkowe. Jak widać jest o co walczyć!

Tymczasem do 4 czerwca trwa konkurs pod hasłem „Odwiedzaj lokale wytrwale”. Zachęca on mieszkańców Zakopanego do odwiedzania zakopiańskich lokali, przyłączonych aktywnie do kampanii. Konkurs ma 2 odsłony. Pierwsza trwa 24 - 28 maja, druga 31 maja – 4 czerwca. W każdym z pięciu lokali znajduje się jeden wyraz, będący elementem składowym hasła. Pierwsze 3 osoby, które przyślą hasło wygrywają nagrody.

Do boju Zakopiańczycy!

Akcję patronatem medialnym objął Podhalański Serwis Informacyjny WATRA.

Zobacz w naszym sklepie:
  • Bransoletka PurpurosaBransoletka PurpurosaBransoletka Purpurosa Obw. - 19 cm. Materiały: Jadeit, Marmur (kula), Piryt, Onyks, Srebro. Biżuteria zaprojektowana i wykonana przez Elżbietę Krzemińską-Owczarz.
    65 zł
  • Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletk​a "Porzeczki"Bransoletka, z koralików z korala fasetowanego, rurek - koral i pastylek - szkło. Plus masa perłowa - zawieszka. Obw 20,5 cm
    70 zł
  • Bańka choinkowa IIBańka choinkowa IIBańka choinkowa (plastik) obleczona ręcznie wykonanym materiałem, ze wstążeczką i sznureczkiem. Obwód ok. 26 cm.
    10 zł

Zobacz także:


Powered by WEBIMPRESS
Podhalański Serwis Informacyjny "Watra" czeka na informacje od Internautów. Mogą to być teksty, reportaże, czy foto-relacje.
Czekamy również na zaproszenia dotyczące zbliżających się wydarzeń społecznych, kulturalnych, politycznych.
Jeżeli tylko dysponować będziemy czasem wyślemy tam naszego reportera.

Kontakt: kontakt@watra.pl, tel. (+48) 606 151 137

Powielanie, kopiowanie oraz rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób materiałów zawartych w Podhalańskim Serwisie Informacyjnym WATRA bez zgody właściciela jest zabronione.